نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2490 تاریخ انتشار: ۱۵ / ۰۷ / ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

چرا روابط عمومی استانداری پاسخگوی سوالات اصحاب رسانه نیست؟ آیا پاسخگویی به سوالات اصحاب رسانه دون شأن روابط عمومی بدون خروجی استانداری است؟

به این پیام دعوت دقت کنید: *بسمه تعالی* *همکار فرهیخته باسلام ازجنابعالی دعوت میشود در نشست همدلانه ی جمعی از کارکنان و کارشناسان صنعت نفت جنوب با موضوع نقش نفت در توسعه ی استان خوزستان و با حضور یکی از شخصیتهای کشوری شرکت فرمایید . زمان : شنبه مورخ ١٣٩۵/٠٧/١٠ ساعت ١٧ تا ١٩ مکان:شهرک […]

به این پیام دعوت دقت کنید:

*بسمه تعالی*
*همکار فرهیخته باسلام
ازجنابعالی دعوت میشود در نشست همدلانه ی جمعی از کارکنان و کارشناسان صنعت نفت جنوب با موضوع نقش نفت در توسعه ی استان خوزستان و با حضور یکی از شخصیتهای کشوری شرکت فرمایید .
زمان : شنبه مورخ ١٣٩۵/٠٧/١٠ ساعت ١٧ تا ١٩
مکان:شهرک حفاری خیابان مسجد کوچه فتح ١٢ پلاک ٣۶*

این پیامی است که چند روز پیش بر روی تلفن همراه بسیاری از کارکنان مناطق نفتخیز جنوب ارسال شد و نوید از انجام جلسه ای با اهداف خاص در مناطق نفتخیز جنوب می داد و بدعتی که چند وقتی است که بعضی مدیران ضعیف و بدون پشتوانه ی علمی و صلاحیت با برگزاری این جلسات سعی در قد علم کردن جلوی رأس سازمان خود را دارند و جالب اینکه استاندار خوزستان هم در این جلسه که در خانه ی شخصی فردی به نام (غ-ب) و با حضور چهار مدیر میانه نفتی که یکی دو نفر آنها نیز رسما باید بازنشسته می بودند و چندین سال پیاپی تمدید شده اند!!!و فرزندان چند پیمانکار حضور یافت و البته این بار دوم حضور استاندار محترم در جلسه ی این آقایان (دفعه ی قبل در استانداری ) و آنهم بدون اطلاع و حضور مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب که عالی ترین مقام نفتی در جنوب است…بود!

حال این پایگاه خبری در پی انجام رسالت خود سوالاتی را از استاندار محترم پرسید…

جناب استاندار اگر یکی از مدیران استانی بدون حضور و اطلاع جنابعالی با معاونان و مدیران میانه ی استانداری جلسه برگزار نمایند؟! آیا این موضوع نقض مستقیم اصول سازمانی و چارت اداری نیست؟و به منزله ی بی احترامی  به مقام عالی آن سازمان محسوب نمی شود؟!

آیا در صورت انجام چنین جلسه ای برداشت جنابعالی و نیز واکنش جنابعالی چه خواهد بود؟

و آیا اصلا شأن و منزلت عالی ترین مقام استان که از قضا دارای عالی ترین مدارج علمی و نیز به پایبندی و رعایت اصول اخلاقی نیز شهره می باشد در خانه ی شخصی …! و با حضور فرزندان پیمانکاران و چند مدیر میانی…خدشه دار نمی شود؟! و باعث بدعتی بد برای دیگر مدیران و مسئولان استان نمی شود؟!

اما روابط عمومی استانداری متاسفانه هیچ پاسخی که نداده است؟!

بارها نیز در مقابل گلایه ها و سوالات اصحاب رسانه درباره ی دعوت های گزینشی رسانه ها به جلسات استانداری نیز بی اعتنائی کرده و پاسخگو نبوده است؟!

درحالی که سرپرست روابط عمومی استانداری باید پاسخگو باشد که اصلا در مدت استانداری دکتر شریعتی خروجی و عملکرد روابط عمومی استانداری چه بوده است؟!

آیا اگر چند رسانه  و سایت محلی بصورت خودجوش استاندار را در سفرهای شهری و درون استانی همراهی نکنند و اخبار ایشان را منتشر نسازند؟! اصلا روابط عمومی استانداری قادر به انعکاس و انتشار اخبار استاندار جوان و خستگی ناپذیر خواهد بود؟؟

اصلا سرپرست روابط عمومی استانداری  رزومه و سابقه ی کار روابط عمومی دارد؟! یا خیر؟

آیا بهتر نیست استاندار جوان و محبوب یکی از همان خبرنگاران یا  رسانه هایی را که عاشقانه ایشان را در سفرهای هر روزه ی درون استانی همراهی میکنند و تمامی اخبار ایشان را به بهترین وجه ممکن منعکس می نمایند را به عنوان مدیر روابط عمومی استانداری منصوب نماید؟ تا هم تشویقی باشد برای اهالی شایسته ی رسانه و هم روابط عمومی استانداری از این حالت انفعال خارج شود

قطعا دکتر شریعتی اگر می خواهد که با قدرت بیشتر و توان بالاتر به ادامه ی راه خود بپردازد نیاز به مجموعه ای حرفه ای تر و پویاتر دارد و نه مجموعه ای سترون و عقیم که کاملا فاقد خروجی لازم در زمینه ی اخبار و اطلاعات…بوده است و حتی در انجام وظایف ذاتی یک روابط عمومی معمولی نیز درمانده نشان داده است

این پایگاه خبری بی صبرانه و مصرانه منتظر پاسخگویی روابط عمومی استانداری در مورد سوالات مطروحه ی خویش است

بهزاد نیکومنش/١۶مهوماه ٩۵

ارسال دیدگاه

logo-samandehi