نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 403 تاریخ انتشار: ۰۸ / ۱۲ / ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام گروه سلحشوران به دکتربرات قبادیان

بسمه تعالی تقدیم به مردی که آمد تا منشا تحولات عظیم و سازندگی در اهواز و خوزستان شود و گویا مقدر نبود….و وزش طوفان بسی نهال ها که از ما شکسته است…! دکتربرات قبادیان عزیز با عرض سلام و درود خدمت جنابعالی انتخابات هم تمام شد…و اینک گمانم زمان خوبی برای ابراز دلتنگی ها باشد…وقتی […]

بسمه تعالی

تقدیم به مردی که آمد تا منشا تحولات عظیم و سازندگی در اهواز و خوزستان شود و گویا مقدر نبود….و وزش طوفان بسی نهال ها که از ما شکسته است…!

دکتربرات قبادیان عزیز با عرض سلام و درود خدمت جنابعالی

انتخابات هم تمام شد…و اینک گمانم زمان خوبی برای ابراز دلتنگی ها باشد…وقتی شما به صحنه آمدید ما بعد از سالها تمام توان خودرا به صحنه آوردیم تا حماسه ای از نوع بختیاری مشروطه رقم بزنیم….اما حیف..؟! پای گهواره ی خالی چه عبث خواهد بود!؟

بعد ازین؟! لالایی…

هزاران برنامه داشتیم برای اهواز که تنها با وجود شما محقق میگردید…صدها ستاد در قلبهایمان برای تو ساخته بودیم…

وقتی صداقت و انسانیت تو مارا یاد نجابت از یادرفته ی مردان دهه ی شصت انداخت…عزممان را جزم کردیم که رکوردی جاودانه بر دلهای مردم اهواز و بر بلندای تاریخ ثبت کنیم اما افسوس…!

دکتر قبادیان عزیز بچه های بختیاری که در اهواز عمری بی پشتیبان و یتیم بودند!! به یکباره جان گرفتند و همه شاد و خرسند بودیم…اما گویا ما هنوز ژن نخبه کشی را در طی ادوار و دوران ها در قلب هامان نهفته داریم..؟!که این دمل چرکین هرچند سال یکبار سر باز کرده و نخبگان مارا به آسانی میبلعد!؟

ما به بودن تو دلخوش بودیم…و به آینده ی شهر خاک و غبار گرفته امیدوار…از لحظه ی ورودت کارون غربت خودرا به فراموشی سپرده بود و خوابهایش…پر از رؤیای آب شده بود اما افسوس…!

درددلها بسیارند مرد بزرگ و محبوب…

بعد از تو نه جوشی ماند و نه خروشی…!

و ما یارانت چونان لشگر شکست خورده ای تارومار و بی انگیزه شدیم..!

امروز که انتخابات تمام شده…ما یارانت اعلام میکنیم که از صندوق های قلب ما تنها رای های تو هستند که بیشمارند…و هنوز تصویر افتخارآمیز تو بر ایکون گروه های دوستدارانت میدرخشد❤️

بگذار حریفان ضربه به دروازه ی بدون دروازه بان بنوازند..؟!و بخیال خود برنده شوند..؟!و پایکوبی کنند…!

اما تاریخ بهترین گواه حقانیت توست

چرا که…

?هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق…

ثبت است بر جریده ی عالم دوام ما…????

بابک طهماسبی /هواداران همیشگی شما گروه سلحشوران ☘

ارسال دیدگاه

logo-samandehi