نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 594 تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۲ / ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام مهندس هدایت الله خادمی به مردم شریف ایذه؛باغملک و طوایف غیور بختیاری

بسمه تعالی مردم شریف و زحمتکش ایذه و باغملک با درود بر شما دلاورمردان و شیرزنان سرزمین مادری ام و سپاس فراوان از ابراز اعتماد به این فرزند کوچک شهرتان در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی، اینجانب هدایت ا… خادمی کاندیدای دور دوم انتخابات ایذه و باغملک در پی اتفاقات و رویدادهای اخیر در […]

imageبسمه تعالی

مردم شریف و زحمتکش ایذه و باغملک

با درود بر شما دلاورمردان و شیرزنان سرزمین مادری ام و سپاس فراوان از ابراز اعتماد به این فرزند کوچک شهرتان در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی، اینجانب هدایت ا… خادمی کاندیدای دور دوم انتخابات ایذه و باغملک در پی اتفاقات و رویدادهای اخیر در مرکز خوزستان و همچنین ایذه و باغملک، موارد زیر را به جهت شفاف سازی و جلوگیری از شائبه سازیهای بیشتر به استحضار می رسانم:

۱- من از روز اول به اتکا سوابق و تجارب شخصی خود و به لطف حمایت همشهریان عزیزم که هیچ گاه در سالیان گذشته اینجانب را از لطف خود محروم نکرده اند و بدون وابستگی تشکیلاتی به هیچ حزب، گروه و دسته ای وارد انتخابات شدم و از ابتدا تنها متکی به دوستان و مردم عزیز شهرم بوده ام و تا ابد نیز سپاسگزار این عزیزان خواهم بود.

۲- سوابق کاری، شخصی و سیاسی من به خوبی نشان دهنده شخصیت اینجانب بوده و هست و همانگونه که بارها اعلام کرده ام اینجانب علی رغم نداشتن وابستگی تشکیلاتی به اصلاحطلبان همواره تکنوکراتی مستقل، همراه با افکار اصلاحطلبانه و اصلاحگرایانه همراه با دیدگاههای تخصصی بوده ام.

۳- پس از دور اول انتخابات، مذاکراتی از سوی شورای سیاستگذاری اصلاحطلبان استان خوزستان با من در خصوص لیست امید صورت گرفت که در طی آن اینجانب صادقانه مواضع و دیدگاههای خود را بیان کردم و نهایتا نیز میثاق نامه اصلاح طلبان و همچنین حزب اعتدال و توسعه را امضا نمودم. در پایان شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان خوزستان به دلالیلی که خود باید پاسخگوی آن باشند، از رقیب اینجانب که در دور اول و دور دوم در لیست ائتلاف اصولگرایان بوده و از امضای میثاق اصلاح طلبان نیز اجتناب نموده است حمایت کردند. و از آنجاییکه نتوانستند اجماع لازم از سوی شورای سیاستگذاری لیست امید کشور و حزب اعتدال و توسعه در حمایت از ایشان را به وجود بیاورند از وی به عنوان کاندیدای اختصاصی خودشان نام برده اند. این در حالی است که ایشان انتساب خود به اصلاح طلبان را به شدت رد کرده و جبهه رقیب را به اتحاد علیه لیست امید دعوت می کند(مصاحبه ۸ اردیبهشت با شبکه اطلاع رسانی رهیاب). از عجایب این روزها این است که این مدعیان اصلاح طلبی و آنهایی که باعث این تصمیم سازی بوده اند بنده را متهم به نفاق کرده اند. جای سوال دارد که حمایت از کسی که خود مدعی ضدیت با اصلاح طلبی است و بر خلاف قوانین ائتلاف امید هیچ میثاقی را امضا نکرده است مصداق نفاق است یا صداقت؟ خداوند را سپاسگزارم که قبل از موعد انتخابات، این عزیزان مواضع خود را آشکار کرده و میدان را آماده قضاوت مردمی نموده اند.

۴- بسیار متاسفم که در این روزها شاهد تخریب ناجوانمردانه برادر اندیشمند و دانشمندم دکتر برات قبادیان (نماد اصلاحطلبی در ایذه و باغملک) از سوی این مدعیان صداقت بوده ام. مطمئن هستم ایشان بدون دلسردی خدمات ارزنده خود به خطه خوزستان را ادامه خواهند داد و این تخریبها هیچ گونه اثری بر ایشان نخواهد گذاشت و استان خوزستان و کشور عزیزمان از خدمات ارزنده ایشان برخوردار خواهد بود.

۵- علی رغم تمامی ناملایمتی ها و تخریبهایی که از سوی شورای سیاستگذاری خوزستان در حق اینجانب صورت گرفته است، من همچنان خود را به آرمانها و اعتقادات خود در دفاع از اصول اصلاح طلبانه در قالب یک تکنوکرات مستقل پایبند دانسته و حساب دوستان این شورا را از جریان اصیل پیشرفت و ابادانی کشور و جبهه امید و اصلاحطلبی جدا میدانم و در صورت اعتماد مردم عزیز و راهیابی به مجلس شورای اسلامی نیز در همین چهارچوب فعالیت خواهم کرد.

۶- همانگونه که همواره گفته ام من خود را نوکر مردم میدانم و برای مردمان سرزمین از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد. در انتخابات ریاست جمهوری گذشته حامی این دولت بوده ام، قطعا در مجلس نیز حامی دولت فعلی برای خدمت رسانی بیشتر به مردم و بخصوص اجرای برجام و رفع تحریمی ظالمانه خواهم بود.

مردم عزیز سرزمین بختیاریم،

در پایان از همه شما درخواست می کنم با حضور خود در پای صندوقهای رای در روز جمعه، آنچه را که به مصلحت و خیر خود میدانید انجام دهید و بدانید هدایت ا…. خادمی همانگونه که از ابتدا تا کنون در هر عرصه ای، خدمت گذار و حامی همیشگی همشهریانش بوده است، فارغ از نتیجه انتخابات، باز هم در آینده تمامی توان و همت خود را در حمایت و پشتیبانی از برادران و خواهران عزیزم در ایذه و باغملک به کار خواهم بست و هیچ چیزی، ذره ای از احترام و ارادت من به شما دلاوران بختیاری نخواهد کاست.

فرزند کوچک شما

هدایت الله خادمی

ارسال دیدگاه

logo-samandehi