- پایگاه خبری تحلیلی اهواز نو | اخبار خوزستان | اخبار اهواز - http://www.ahvaznew.ir -

پیام خداحافظی فرماندار نجاتی خطاب به مردم شوش….خداحافظ مرد محبوب

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
مردم شریف و ارجمند شهرستان شوش دانیال نبی(ع)
با سلام و احترام

روزهای خوش خدمتگزاری و اوقات مغتنم در کنار شما عزیزان به سرعت سپری گردید. ایام سرشار از خاطره و خاطراتی مملو از خوبیها و زیبائیها که یادگاری ماندگار از کار و تلاش همکاران، مسئولین شهرستان و همدلی و همراهی صمیمانه شماست.
اینجانب خرسندم در گذر عمر، خداوند این افتخار را نصیبم نمود تا در شهرستان شوش خدمتگزار مردمی صمیمی، خون گرم و قدرشناس باشم. بی شک جدایی از مردم شوش برایم آسان نیست؛ چرا که پر خاطره ترین دوران خدمتم در وزارت کشور در شهرستان شوش بوده است. و خاطره های این دوران با همکاران و همدلی مسئولین شهرستان همواره در ذهن و ژرفای وجودم پایدار خواهد بود. و هر جا باشم خدمتگزار، دعاگو و ارادتمند شما مردم بزرگوار هستم. و از همراهی همه مسئولین سابق و فعلی این شهرستان، امام جمعه ی محترم و ائمه جماعات،نماینده ی مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی روحانیت معظم، خانواده های معظم شهداء، بخشداران وشهرداران، فرماندهان، پرسنل نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و اعضای محترم شورای تأمین و اداری ، سادات، سران عشایر، اصناف، اصحاب رسانه، تشکلهای مردم نهاد، کشاورزان، شوراهای اسلامی شهر و روستا، دهیاران، اساتید حوزه و دانشگاه و اقشار مختلف مردم شوش تشکر و قدردانی می نمایم.
از خالق هستی ساز و پروردگار متعال مسئلت دارم که عزت مسلمین و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را مستدام و بر توفیقات عظیم آن حضرت، دولت خدمتگزار و ملت بزرگوار ایران اسلامی بیفزاید.

رضا نجاتی
فرماندار شهرستان شوش