نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14649 تاریخ انتشار: ۰۶ / ۰۲ / ۱۳۹۷ - ۹:۳۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پژوهشگاه نفت در زمینه طراحی و ساخت واحد ال‎ان‎جی تفاهم‌نامه امضا کرد

پژوهشگاه نفت در زمینه طراحی و ساخت واحد ال‎ان‎جی تفاهم‌نامه امضا کرد پژوهشگاه صنعت نفت، شرکت فورچون (Fortune) و یک سرمایه‌گذار داخلی با هدف طراحی و ساخت واحد ال‎ان‎جی با ظرفیت ۵۰۰ تن در روز تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. به گزارش اهوازنو به نقل از پژوهشگاه صنعت نفت، این تفاهم‌نامه دیروز (سه‌شنبه، چهارم اردیبهشت‌ماه) بین […]

پژوهشگاه نفت در زمینه طراحی و ساخت واحد ال‎ان‎جی تفاهم‌نامه امضا کرد

پژوهشگاه صنعت نفت، شرکت فورچون (Fortune) و یک سرمایه‌گذار داخلی با هدف طراحی و ساخت واحد ال‎ان‎جی با ظرفیت ۵۰۰ تن در روز تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش اهوازنو به نقل از پژوهشگاه صنعت نفت، این تفاهم‌نامه دیروز (سه‌شنبه، چهارم اردیبهشت‌ماه) بین معاون فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه و مدیران عامل دو شرکت دیگر امضا شد.

منصور بزمی، معاون فناوری و روابط‌ بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت در این باره گفت: شرکت فورچون به عنوان سازنده تجهیزات ال‎ان‎جی که دارای دانش فنی در این حوزه است، در کنار پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت سرمایه‌گذار داخلی برای طراحی و ساخت یک واحد مینی ال‌ان‌‌جی توافق کردند. انتقال فناوری واحد‌های ال‎ان‎جی و ارائه خدمات مهندسی از مهم‌ترین فعالیت‌ها و اقدام‌هایی است که از سوی این مرکز تحقیقاتی در این پروژه دنبال خواهد شد.

بزمی به انتخاب این شرکت چینی نیز اشاره کرد و گفت: از آنجایی که این شرکت چینی تجهیزات متعددی در زمینه ال‌ان‌جی می‌سازد و آمادگی سرمایه‌گذاری در این پروژه را دارد به عنوان یکی از شرکا در طراحی و ساخت انتخاب شد.

معاون فناوری پژوهشگاه تصریح کرد: با توجه به این‌که پژوهشگاه صنعت نفت چند سالی است که در این زمینه فعالیت داشته است، توانسته تعاملات مثبتی را با بخش خصوصی و شرکت‌های خارجی به منظور تامین سرمایه و استفاده از دانش فنی مورد نظر برقرار کند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi