نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14789 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۲ / ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان انرژی اتمی تفاهمنامه همکاری امضا کردند

پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان انرژی اتمی تفاهمنامه همکاری امضا کردند پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان انرژی اتمی به منظور بهره مندی بهینه از مخازن نفتی و استخراج حداکثری از این مخازن تفاهمنامه همکاری امضا کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جعفر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت با بیان این که […]

پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان انرژی اتمی تفاهمنامه همکاری امضا کردند

پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان انرژی اتمی به منظور بهره مندی بهینه از مخازن نفتی و استخراج حداکثری از این مخازن تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جعفر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت با بیان این که یکی از زمینه های کاری مهم این مرکز، انجام مطالعات در حوزه بالادستی صنعت نفت است، گفت: بهره برداری بهینه از مخازن نفتی، نیازمند مطالعات پیچیده و مستمر است که بتوان با حداکثر کارایی مخازن، استخراج حداکثری داشته باشیم.
وی افزود: ما در قالب این تفاهمنامه که به زودی به عقد قرارداد می انجامد، از توانمندی سازمان انرژی اتمی استفاده خواهیم کرد و از تجربیات این مرکز در حوزه ساخت تجهیزات به ویژه بخش بالادست بهره خواهیم برد.
اصغر زارعان، دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی نیز با اشاره به خودکفایی کشور در تاریخ بیستم فروردین ماه سال جاری در خصوص بهره مندی از متریال داخلی، گفت: همکاری این مرکز با پژوهشگاه صنعت نفت از دو سال گذشته آغاز شده است و نخستین سانتریفیوژ ساخت داخل که با نسخه خارجی آن از نظر کیفیت برابری می کند، سال گذشته در اختیار این مرکز قرار گرفته است.
به گزارش NIOC، قرار است در قالب این تفاهمنامه همکاری، سازمان انرژی اتمی در خصوص مطالعات رفتار و ساختار مخزن های متفاوت و پیچیده به پژوهشگاه صنعت نفت کمک کند

ارسال دیدگاه

logo-samandehi