نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18504 تاریخ انتشار: ۰۱ / ۱۱ / ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

خوزستان برای اولین بار دارای پردیس سینمایی می شود

حجت الاسلام طباطبایی از تبدیل سینما بهمن و اُکسین اهواز به پردیس سینمایی برای اولین بار در خوزستان خبر داد و گفت: این ۲ سینما بازسازی و چهار الی پنج سالن چند منظوره به هر کدام از آنها اضافه می شود. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، حجت الاسلام سید شهاب الدین طباطبایی از […]


پردیس سینماییحجت الاسلام طباطبایی از تبدیل سینما بهمن و اُکسین اهواز به پردیس سینمایی برای اولین بار در خوزستان خبر داد و گفت: این ۲ سینما بازسازی و چهار الی پنج سالن چند منظوره به هر کدام از آنها اضافه می شود.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، حجت الاسلام سید شهاب الدین طباطبایی از بازسازی سینماهای بهمن و اُکسین اهواز خبر داد و اظهار کرد: این سینماها که متعلق به حوزه هنری خوزستان و با بهره برداری موسسه سینمایی بهمن سبز حوزه هنری کشور در شهر اهواز هستند، بازسازی می شوند.

رئیس حوزه هنری خوزستان با بیان اینکه این ۲ سینما قدیمی هستند و نیاز به بازسازی آنها به شدت احساس می شد افزود: طی مذاکراتی که با رئیس موسسه سینمایی بهمن سبز کشور داشتیم مقرر شد ۲ سینمای بهمن و اُکسین اهواز به پردیس سینمایی تبدیل شوند و اولین پردیس های سینمایی استان خوزستان باشند.

حجت الاسلام طباطبایی با اشاره به اینکه در اهواز کمبود سالن های هنری و چند منظوره با ظرفیت و امکانات بالا ضروری است اضافه کرد: با توجه به کمبود محل تمرین و اجرای تئاتر، گالری ها، اجرای کنسرت ها، نمایشگاه های هنری و … در اهواز، تصمیم به انجام این کار گرفته شد.

وی تصریح کرد: طی جلساتی، مصوب شد این سالن ها جهت رفاه حال مردم عزیز و علاقه مند به فرهنگ و هنر و همچنین پاسخگویی به سلیقه های مختلف در آن واحد به این سینماها اضافه شود.

رئیس حوزه هنری خوزستان با بیان اینکه بر این اساس سه سالن به سینما اکسین و پنج سالن به سینما بهمن اضافه می شود عنوان کرد: بعد از بازسازی سینما اُکسین دارای چهار سالن و سینما بهمن دارای ۶ سالن می شود و برنامه این است از راهروی های سینماها به عنوان گالری ها و نمایشگاه های نقاشی و سایر آثار تجسمی استفاده شود.

وی بازسازی این سینماها را در بازه زمانی ۶ ماه تا یک سال دانست و ابراز کرد: مدت زمان بازسازی این سینماها توسط شرکت بهمن سبز اعلام شده که امیدواریم در زمان مقرر این سینماها جهت استفاده هنرمندان و علاقه مندان و عموم مردم به پایان برسد.

رئیس حوزه هنری خوزستان در پایان خاطر نشان کرد: علاوه بر ۲ سینمای بهمن و اکسین اهواز، یک سالن نیز به هر کدام از سینماهای آزادی آبادان و نخل خرمشهر که زیرنظر حوزه هنری هستند اضافه می شود.

 

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi