نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2841 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۸ / ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پایان هشتمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان

هشتمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان بعدازظهر پنجشنبه ۲۰ آبان به کار خود پایان داد . در آیین اختتامیه این نمایشگاه که در سالن اجتماعات نمایشگاه بین المللی خوزستان در اهواز برگزار شد مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، عدل هاشمی پور عضو کمیسیون انرژی […]

هشتمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان بعدازظهر پنجشنبه ۲۰ آبان به کار خود پایان داد .

در آیین اختتامیه این نمایشگاه که در سالن اجتماعات نمایشگاه بین المللی خوزستان در اهواز برگزار شد مهندس بیژن عالی پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، عدل هاشمی پور عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، سیدشریف حسینی مدیرکل حسابرسی وزارت نفت و جمعی از مدیران شرکت ملی نفت ایران و شرکت های تابع، و مسئولان و نمایندگان شرکت های سازنده قطعات و تجهیزات صنعت نفت حضور داشتند .

 

در این آیین استاندار خوزستان با تقدیر از برگزارکنندگان نمایشگاه و حمایت شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از سازندگان داخلی گفت: نام خوزستان و نفت با هم عجین شده است و این می تواند هم فرصت و هم چالشی برای استان باشد.

غلامرضا شریعتی حمایت از سازندگان داخلی را همسو با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی برشمرد و افزود: با حمایت از سازندگان و تولیدکنندگان داخلی می توان بخش خصوصی قوی برای پشتیبانی از صنعت نفت کشور ایجاد کرد.

 وی از افزایش اقدامات وزارت نفت در حوزه مسئولیت های اجتماعی قدردانی و تصریح کرد: امیدواریم شاهد موفقیت های روزافزون صنعت نفت باشیم چون حرکت و توسعه صنعت نفت موجب حرکت و توسعه استان خوزستان می شود.

 مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نیز با بیان ویژگی های هشتمیننمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان گفت: این دوره از نمایشگاه بسیار پربار بود و ۲۵۰ شرکت و سازنده داخلی در آن حضور داشتند و توانمندی ها و دستاوردهای خود را در حوزه ساخت داخل به نمایش گذاشتند.

 مهندس بیژن عالی پور افزود: با حمایت های این شرکت هم اکنون ۸ هزار قلم کالا و تجهیزات صنعت نفت بومی سازی شده است و ۶ هزار قلم دیگر نیز در دست ساخت است که امیدواریم در آینده نزدیک تمام اقلام مورد نیاز در داخل کشور ساخته شود.

 سید شریف حسینی مدیرکل حسابرسی و امور مجامع وزارت نفت نیز با ابراز خرسندی از برپایی چنین نمایشگاهی در خوزستان گفت: برپایی این نمایشگاه و حضور سازندگان توانمند نشان دهنده یک حرکت رو به پیشرفت در کشور است.

 وی با اشاره به رویکرد وزارت نفت و دولت برای توسعه استان خوزستان خاطرنشان کرد: وزارت نفت بکاگیری نیروهای بومی از طریق آموزش های فنی و حرفه ای و تقویت پیمانکاران و تولیدکنندگان بومی را در دستور کار خود قرار داده است.

 در این آیین عدل هاشمی پور نماینده مردم کهگیلویه و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: رشد و پیشرفت دستاوردهای صنعت نفت و سازندگان در این نمایشگاه باشکوه، قابل مشاهده است و لازم است وزارت نفت در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی از سازندگان داخلی حمایت نماید.

 وی تاکید کرد: در این زمینه اقدامات  چشمگیری در مناطق نفت خیز جنوب صورت گرفته که جای تقدیر و تشکر دارد.

 رحیم جلیلی مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین‌المللی خوزستان نیز در این آیین گزارشی از روند برپایی این نمایشگاه ارائه و از همه دست اندرکاران آن تقدیر و تشکر کرد.

در پایان مراسم از برخی شرکت های حاضر در نمایشگاه به عنوان غرفه های برتر با اهدای تندیس یادبود، تقدیر به عمل آمد.

 هشتمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان با حضور ۲۵۰ شرکت سازنده و دانش بنیان داخلی روز دوشنبه ۱۷ آبان در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان خوزستان در اهواز آغاز به کار کرد و روز پنجشنبه ۲۰ آبان به کار خود پایان داد.

.thm_487768_958.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi