نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 1304 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۴ / ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وقتی قانونگذار خود نافی قانون می شود

امروز خبری در فضای مجازی منتشر شد که باعث تعجب همگان گردید حجت الاسلام مجید ناصری نژاد نماینده ی شادگان به اعتراض به موضوع بی آبی کشاورزان شادگانی!در استانداری و اتاق استاندار متحصن شد؟! این خبر پیش از هرچیز این سوال را به ذهن مخاطب می آورد که کجای قانون اساسی ( که نمایندگانی مانند […]

image imageامروز خبری در فضای مجازی منتشر شد که باعث تعجب همگان گردید

حجت الاسلام مجید ناصری نژاد نماینده ی شادگان به اعتراض به موضوع بی آبی کشاورزان شادگانی!در استانداری و اتاق استاندار متحصن شد؟!

این خبر پیش از هرچیز این سوال را به ذهن مخاطب می آورد که کجای قانون اساسی ( که نمایندگانی مانند آقای ناصری نژاد قوانین آن را تصویب می کنند)…نوشته شده که طریقه ی گرفتن امتیاز یا حتی حق و حقوق واقعی و قطعی…موکلین نماینده تحصن در اتاق استاندار است؟!

آیا این حرکت نماینده ی شادگان آن هم در بدو آغاز بکار دکتر شریعتی استاندار چه پیامدهای بعدی خواهد داشت؟!

آیا ایشان که از قضا از نمایندگان باسابقه ی استان نیز هست با این کار یک بدعت بد و غیرقانونی را بنا نگذاشتند؟! و با این اقدام خود جایگاه استاندار جوان و جدید را تضعیف نکرده اند؟!

حال استاندار با دو چالش جدی روبروست…اگر بخواهد به خواسته ی آقای ناصری نژاد تن در دهد؟که در استان نماینده های قلدرتر از ایشان نیز هستند وباید ازین پس و برای هر موضوعی منتظر اینچنین اقداماتی از سوی نمایندگان سهم خواه باشد؟! و از فردا باید هرکس خواسته ای چه مشروع و چه نامشروع داشت..؟! و به خواسته ی خود نرسید به تحصن و بست نشینی و بلوا و غوغا سالاری آنهم در استانداری که نماد قدرت دولت در استان است!!دست بزند؟!

اگر به خواسته ی ایشان تن ندهد که در همین ابتدای کار با فردی که رییس مجمع نمایندگان استان نیز می باشد به کشمکش و مجادله برخورد کرده است..! که این موضوع نیز برای استاندار جوان و تازه کار چالش برانگیز خواهد بود

در سال های قبل نیز بارها شاهد بوده ایم که نمایندگان قوانینی تصویب کردند که استخدام فقط از طریق آزمون های سراسری استخدامی باشد اما هرماهه سازمان ها و شرکت های دولتی شاهد نامه نگاری ها و توصیه نامه های نمایندگان به نزدیکان و آشنایان خود جهت استخدام در مشاغل دولتی هستند! آنچه مسجل می نماید نمایندگان ابدا به قوانینی که خود وضع میکنند وفادار نبوده و خود به موقع لزوم ناقض همان قوانینند! و اجرای این سیاستهای دوپهلو و یک بوم و دوهوا در جامعه ایجاد بی اعتمادی و قانون گریزی می نماید!

در چند روز گذشته و با آتش سوزی رخ داده در پتروشیمی و مشکلات عدیده ی موجود این گونه موضع گیری نسبت به استانداری که خودنماینده ؛ به صلاحیت و ارجحیت ایشان گواهی داده و مهر تایید زده است قدری غیرمنصفانه مینماید

بهرحال دکتر شریعتی استانداری است که هنوز کامل بر اوضاع استان و استانداری و مشکلات موجود مسلط نگشته و به قدری زمان نیاز دارد تا بتواند شناخت کامل و جامع از وضع موجود بیابد و متاسفانه این گونه حرکات تمرکز لازم را از ایشان می گیرد و در نهایت به ضرر استان می شود…اینکه نماینده دلسوز مردمش و کشاورزان شریف باشد جای تقدیر و تشکر دارد اما به شیوه ی قانونی و صحیح و نه به سبک قانون شکنان و زورگویان…زیرا چنانچه مشکلاتی در حوزه ی کشاورزی و تامین آب وجود داشته باشد هم به مسئولان قبلی باز می گردد و نه دکتر شریعتی! که هنوز چند روزی از انتصاب ایشان می گذرد؟!

گنه کرد در بلخ آهنگری

به شوشتر زدند گردن مسگری؟!

البته گویا حجه الاسلام ناصری نژاد مردی است برای چالش و جدل  با تمام استانداران…! و این گونه برخوردها و رفتارها در ایشان نهادینه شده اند…؟! هنوز چند ماهی از جدل لفظی ایشان با دکتر مقتدایی استاندار سابق خوزستان نمی گذرد…و گویا

رسم عاشق کشی و شیوه ی شهرآشوبی

جامه ای بود که بر قامت او دوخته بود..!

ارسال دیدگاه

logo-samandehi