نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2295 تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۶ / ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزیر صنعت جانشین رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شد

دکتر جهانگیری در حکمی محمد رضا نعمت زاده را به عنوان جانشین رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان های تهران و مرکزی تعیین کرد. این حکم برای سرعت بخشیدن به اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ، ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب (‌مدظله العالی) و عمل به تاکیدات رییس جمهور محترم در تحقق […]

دکتر جهانگیری در حکمی محمد رضا نعمت زاده را به عنوان جانشین رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان های تهران و مرکزی تعیین کرد.

این حکم برای سرعت بخشیدن به اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ، ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب (‌مدظله العالی) و عمل به تاکیدات رییس جمهور محترم در تحقق برنامه های مرتبط با این سیاست ها در سال ۹۵ صادر شده است.
دربخش هایی ازاین حکم آمده است : “در اجرای این حکم کلیه دستگاه های اجرایی موظفند هماهنگی و اقدام لازم را با جنابعالی معمول نمایند.”

گفتنی است طی این حکم وزیر صنعت،معدن و تجارت موظف شده است با همکاری دبیرخانه ستاد و همه دستکاه های اجرایی برای دستیابی به اهداف سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی به کار گیرد و گزارش پیشرفت فعالیت ها را پایان هر ماه به معاون اول رییس جمهور ارسال نماید

ارسال دیدگاه

logo-samandehi