نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 15999 تاریخ انتشار: ۳۰ / ۰۴ / ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

وزارت نفت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی کارنامه موفقی دارد

نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نفت همسو با توسعه صنعت نفت و گاز، به مسئولیت‌های اجتماعی در بخش‌های پیرامونی خود نیز توجه داشته و مشکلات و معضلاتی را که مردم بومی با آن روبه‌رو هستند برطرف کرده است. حبیب‌الله کشت‌زر، نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی  به فعالیت‌های […]

نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نفت همسو با توسعه صنعت نفت و گاز، به مسئولیت‌های اجتماعی در بخش‌های پیرامونی خود نیز توجه داشته و مشکلات و معضلاتی را که مردم بومی با آن روبه‌رو هستند برطرف کرده است.

حبیب‌الله کشت‌زر، نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی  به فعالیت‌های مثبت وزارت نفت در بخش مسئولیت‌های اجتماعی در حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و گفت: خدمات بسیاری از جمله در زمینه احداث جاده، تامین آب آشامیدنی، رفع مشکلات فرهنگی و آموزشی، کمک به اداره‌های آموزش و پرورش و… از سوی شرکت‌های تابع وزارت نفت در آغاجاری انجام شده است.

وی افزود: وزارت نفت در بخش مسئولیت‌های اجتماعی در جنوب کشور عملکرد مطلوبی داشته که می‌توان به برخی از آنها همچون مسائل فرهنگی، اجتماعی و برگزاری کلاس‌ آموزشی آمادگی کنکور در مدارس شهرستان‌های آغاجاری، امیدیه و شهرهای همجوار یا تعمیر مسیرهای ارتباطی روستاهای این شهرستان اشاره کرد.

نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس تصریح کرد: هم اکنون بخش زیادی از جمعیت این شهرستان از طریق کشاورزی امرار معاش می‌کنند، از این رو تامین آب مورد نیاز کشاورزان در اولویت است که می‌تواند بخشی از فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی وزارت نفت به این موضوع اختصاص یابد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi