نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 1913 تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۵ / ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

همزمان با سالروز ٢۶مرداد توسط مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب از آزادگان شاغل در نفت تجلیل گردید

همزمان با ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سر افراز به میهن اسلامی، آیین تجلیل از آزادگان شاغل در ستاد و شرکت های تابع شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب برگزارشد. دراین نشست صمیمی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب طی سخنانی اظهار داشت: آزادگان سرمایه های واقعی کشور هستند که درجنگ تحمیلی و دردوران اسارت، در راستای اعتلای […]

همزمان با ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سر افراز به میهن اسلامی، آیین تجلیل از آزادگان شاغل در ستاد و شرکت های تابع شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب برگزارشد.

دراین نشست صمیمی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب طی سخنانی اظهار داشت: آزادگان سرمایه های واقعی کشور هستند که درجنگ تحمیلی و دردوران اسارت، در راستای اعتلای ایران اسلامی نهایت تلاش خود را به کار گرفتند.

مهندس عالی پور در ادامه با بیان اینکه خانواه های آزادگان نیز در دوران اسارت مصائب زیادی را متحمل شدند یادآورشد: مجموعه مدیران مناطق نفتخیز جنوب در راه خدمت رسانی به آزادگان از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

مدیربرنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب نیز در این نشست ورود آزادگان به ایران را یکی از نشانه های پیروزی کشورمان درجنگ هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: ما به شهدا و ایثارگران تعهد اخلاقی و دینی داریم و باید از خون شهدا حراست و پاسداری کنیم.

سید عبدالله موسوی افزود: انقلاب ما به منظور احیای دین اسلام، عزت اسلامی و مردم و فرهنگ مساجد به وجود آمد و ما باید از این ارزش ها صیانت کنیم.

وی در ادامه به افزایش تولید درمناطق نفتخیزجنوب و بازگشت تولید نفت به دوران قبل از تحریم ها اشاره کرد و گفت:با رفع تحریم های نفتی و با فرمان وزیر نفت در خصوص افزایش تولید ، حرکتی جهادی در مجموعه مناطق نفتخیز جنوب شکل گرفت و این شرکت توانست در مدت زمانی باورنکردنی نسبت به افزایش حداکثری تولید نفت خام اقدام نماید که احیاء چاهها، بازسازی و نوسازی خطوط لوله ، تعمیرات اساسی کارخانه ها برخی از اقدامات این دستاورد مهم است و اجرای برنامه افزایش تولید در مناطق نفتخیز جنوب با نظارت مستقیم مهندس عالی پور صورت گرفت.

در ادامه این نشست عباس ممبینی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان نیز در این مراسم از آزادگان به عنوان شهدای زنده یاد کرد و افزود: توکل به خدا، رهبری امام راحل و اتحاد مردم رمز موفقیت و حفظ استقلال ایران اسلامی بود که آزادگان این مرز و بوم، با تبعیت از رهبری پیامبر گونه معمار کبیر انقلاب اسلامی و اتکال به خداوند در این زمینه اقدامات شایانی انجام دادند.

جعفر فیاض مهر رییس امور ایثارگران شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب نیز در این مراسم رشادت های آزادگان در جنگ تحمیلی را ازعلل اسارات آنان عنوان کرد وافزود: آزادگان سرمایه های این مملکت هستند و ما باید قدردان این سرمایه ها باشیم.

همچنین در این مراسم غلامرضا شیرالی مدیرمنابع انسانی شرکت نفت و گاز کارون به نمایندگی از آزادگان مناطق نفتخیزجنوب طی سخنانی با بیان اینکه آزادگان عصاره ای از ملت ایران هستند و ما خود را مدیون ایران اسلامی می دانیم افزود: خدماتی که صنعت نفت به آزادگان و جانبازان ارائه می دهد، بی نظیر است و ما قدردان این خدمات هستیم.

وی همچنین ازعنایت واهتمام مهندس عالی پور به ایثارگران و به ویژه آزادگان شاغل درمناطق نفتخیزجنوب و شرکت های تابعه قدردانی کرد وخواستاراصلاح وارتقای ساختار امورایثارگران مناطق نفتخیزجنوب شد.

همچنین در پایان این مراسم از ۲۵ تن از آزادگان شاغل درشرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آید.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi