نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18399 تاریخ انتشار: ۰۶ / ۱۰ / ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری همایش رؤسای دادگستری و دادستان‌های حوزه‌های قضایی خوزستان

همایش حضور رئیس کل دادگستری استان خوزستان سومین همایش فصلی رؤسا و دادستان‌های عمومی و انقلاب حوزه‌های قضایی و معاونان برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ،حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری خوزستان ، در همایش رؤسای دادگستری و دادستان‌های حوزه‌های قضایی استان گفت: انتظار مردم از قوه قضائیه اجرای عدالت است […]

همایش

همایش

حضور رئیس کل دادگستری استان خوزستان سومین همایش فصلی رؤسا و دادستان‌های عمومی و انقلاب حوزه‌های قضایی و معاونان برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ،حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری خوزستان ، در همایش رؤسای دادگستری و دادستان‌های حوزه‌های قضایی استان گفت: انتظار مردم از قوه قضائیه اجرای عدالت است و کلیه امور دستگاه قضایی نیز باید با این هدف انجام گیرد.

او افزود: دستگاه قضایی ملجاء و پناهگاه مردم است. همچنین رسیدگی به حقوق عامه یکی از وظایف مهم قوه قضائیه است که با هدف پیشگیری از وقوع جرم وآسیب‌های اجتماعی و همچنین کرامت مردم باید به آن توجه ویژه‌ای شود.

حجت الاسلام مرادی بر افزایش بازدید‌های مؤثر از ندامتگاه‌های استان و دیدار با زندانیان از سوی دادستان‌های عمومی و انقلاب، اشاره کرد و بیان داشت: برخی افراد به دلیل بدهی‌های اندک در زندان هستند که می‌توان با جلب حمایت‌های خیرین، این افراد را آزاد و به جامعه برگرداند.

در ادامه این همایش مسئولان قضایی استان به ارائه گزارش از حوزه‌های فعالیت خود پرداختند.

ابلاغ الکترونیکی بیش از ۸۰ درصد اوراق قضایی در دادسرا‌ها و دادگاه‌های استان و رشد چندبرابری آن نسبت به سال گذشته، افزایش پرونده‌های مختومه نسبت به مدت مشابه سال قبل، تلاش برای رفع کمبود کادر قضایی و اداری از طریق جذب قضات بومی طی چهار دوره کارآموزی و پیگیری جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال ۹۶، پیگیری مطالبات مردمی در زمینه حقوق عامه، برگزاری دوره‌های آموزش داوطلبان داوری و اخذ آزمون از آنان از اقداماتی بود که توسط مسئولان قضایی و اداری در این جلسه مطرح شد.

 

 

 

و دادستان‌های عمومی و انقلاب حوزه‌های قضایی و معاونان برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری خوزستان ، در همایش رؤسای دادگستری و دادستان‌های حوزه‌های قضایی استان گفت: انتظار مردم از قوه قضائیه اجرای عدالت است و کلیه امور دستگاه قضایی نیز باید با این هدف انجام گیرد.

او افزود: دستگاه قضایی ملجاء و پناهگاه مردم است. همچنین رسیدگی به حقوق عامه یکی از وظایف مهم قوه قضائیه است که با هدف پیشگیری از وقوع جرم وآسیب‌های اجتماعی و همچنین کرامت مردم باید به آن توجه ویژه‌ای شود.

حجت الاسلام مرادی بر افزایش بازدید‌های مؤثر از ندامتگاه‌های استان و دیدار ب

ارسال دیدگاه

logo-samandehi