نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14607 تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۲ / ۱۳۹۷ - ۸:۵۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نمابشگاه بیست و سوم، تجلی حمایت صنعت نفت از ساخت داخل

نمابشگاه بیست و سوم، تجلی حمایت صنعت نفت از ساخت داخل معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت نمایشگاه بیست سوم را نمودی از حمایت وزارت نفت از ساخت داخل، کالای ایرانی و ظرفیت های داخلی عنوان کرد. به گزارش اهوازنو حبیب الله بیطرف رویکرد وزارت نفت در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، […]

نمابشگاه بیست و سوم، تجلی حمایت صنعت نفت از ساخت داخل

معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت نمایشگاه بیست سوم را نمودی از حمایت وزارت نفت از ساخت داخل، کالای ایرانی و ظرفیت های داخلی عنوان کرد.

به گزارش اهوازنو حبیب الله بیطرف رویکرد وزارت نفت در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی را تاکید بر استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های داخلی عنوان کرد و گفت: بر اساس این رویکرد هم سازندگان داخلی کالاها و تجهیزات نفتی و هم ظرفیت های اجرایی از جمله پیمانکاران، مشاوران و به ویژه شرکت های اکتشاف و تولید ایرانی مورد توجه خواهند بود.
وی افزود: افزون بر این تدبیری اندیشیده شده تا دانشگاه های فعال در حوزه نفت و گاز طرف قرارداد با شرکت ملی نفت ایران و حتی دانشگاه هایی که در انتقال فناوری های پایین دست طرف قرارداد شرکت های گاز، پالایش و پخش و پتروشیمی هستند در نمایشگاه حضور داشته باشند.
به گفته بیطرف، بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت در چارچوب شعار سال تعیین شده توسط مقام معظم رهبری (حمایت از کالای ایرانی) و جهت گیری وزارت نفت با تاکید بر ساخت کالا در داخل برگزار می شود.
معاون وزیر نفت ضمن قدردانی از تلاش روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و وزارت نفت در فراهم کردن مقدمات برگزاری نمایشگاه، گفت: با برگزاری نمایشگاه، نمودی از حمایت وزارت نفت از ساخت داخل، کالای ایرانی و ظرفیت های داخلی را مشاهده خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi