نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14075 تاریخ انتشار: ۲۸ / ۱۰ / ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نخستین استارت آپ ویکند با موضوع اچ اس ای در مرکز آموزش فنون اهواز برگزار شد

هدف از این رویداد آموزشی ترویج فرهنگ ‪HSE‬ ، آشنایی با سیستم های مدیریت ‪HSE‬ ، تجهیزات ایمنی و آتش نشانی ، تجهیزات اندازه گیری و ابزاردقیقی ایمنی و شیوه های کنترل آلودگی های زیست محیطی است. جلوگیری از بیماریهای ناشی از کار در صنعت نفت ، تجهیزات ایمنی برق ، بکارگیری سیستم ها، اپلیکیشن […]

هدف از این رویداد آموزشی ترویج فرهنگ ‪HSE‬ ، آشنایی با سیستم های مدیریت ‪HSE‬ ، تجهیزات ایمنی و آتش نشانی ، تجهیزات اندازه گیری و ابزاردقیقی ایمنی و شیوه های کنترل آلودگی های زیست محیطی است.
جلوگیری از بیماریهای ناشی از کار در صنعت نفت ، تجهیزات ایمنی برق ، بکارگیری سیستم ها، اپلیکیشن ها و نرم افزارهای نوین در ارزیابی و مدلسازی ریسک صنایع فرآیندی ، بکارگیری سیستم های نوین در ثبت و تجزیه و تحلیل حوادث از دیگر سرفصل های این دوره آموزشی است.
مراسم آغاز به کار این دوره شامگاه چهارشنبه ۲۷ دی ماه برگزار شد؛ این دوره تا جمعه ۲۹ دی ماه ۱۳۹۶ ادامه دارد.
شرکت کنندگان در این برنامه از مسئولین رده های مدیریتی شرکت نفت در حوزه ‪HSE‬ ، سرمایه گذاران و علاقمندان به شرکت در پروژه های سرمایه گذاری دانش بنیان ، مدیران مالی شرکت نفت و شرکت های تابعه ، کارآفرینان ، متخصصان، فعالان و مدیران عالی و میانی حوزه های مرتبط با صنعت نفت ، پژوهشگران، دانشجویان و کارشناسان حوزه های اقتصادی کشور و رسانه ها اعم از دیداری، شنیداری، مجازی و مکتوب هستند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi