نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 1027 تاریخ انتشار: ۲۹ / ۰۳ / ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مهندس فریدون حسنوند رییس کمیسیون انرژی شد

مهندس فریدون حسنوند نماینده ی محترم اندیمشک رییس کمیسیون انرژی شد برای شناخت بیشتر مخاطبان با شیرمرد لر شمه ای از زندگینامه ی ایشان تقدیم می گردد: فریدون حسنوند متولد سال یک هزار و سیصد و چهل و چهار در شهرستان اندیمشک است .وی که در خانواده ای سنتی و مذهبی بزرگ شد، از سنین […]

imageimageمهندس فریدون حسنوند نماینده ی محترم اندیمشک رییس کمیسیون انرژی شد

برای شناخت بیشتر مخاطبان با شیرمرد لر شمه ای از زندگینامه ی ایشان تقدیم می گردد:

فریدون حسنوند متولد سال یک هزار و سیصد و چهل و چهار در شهرستان اندیمشک است .وی که در خانواده ای سنتی و مذهبی بزرگ شد، از سنین نوجوانی فعالیت های مذهبی و سیاسی خود را آغاز و پیش از انقلاب به عنوان مکبر،موذن وبرگزار کننده جلسات قرآن همواره فردی فعال بود. حسنوند ، یکی از نوجوانانی بود که در سال های مبارزه انقلابیون علیه رژیم ستم شاهی فعالیت هایی بی شماری از قبیل پخش اطلاعیه های امام راحل (ره) را بر عهده داشت.
وی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و از روز های ابتدایی، فعالیت خود را در مراکز و نهادهای انقلابی شروع و از اولین اعضای بسیج و مسئول پایگاه های مقاومت بود. همچنین مسئولیت انجمن اسلامی در مدارس حضور در نهادهای مقدس بسیج ، سپاه پاسداران و وزرات اطلاعات از دیگر فعالیت های وی بود که خود همواره از آن به عنوان برگ برجسته ای از دوران خدمتگزاری اش یاد می کند.
با شروع جنگ تحمیلی و دشمنی رژیم بعثی علیه مردم ایران ، درجبهه مبارزه حضور یافت و طی ۳۶ ماه حضور در جبهه های حق علیه باطل و جانبازی طی سه مرحله همچنان آثار شیمیایی آن دوران به یادگار در جسمش باقی مانده است.

او همچنین بعد از دوران دفاع مقدس و در راستای فعالیت های فرهنگی و مذهبی و در لبیک به سخنان مقام معظم رهبری در مقابله با شبیخون فرهنگی اولین موسسه فرهنگی مذهبی شهرستان به نام موسسه عاشورا را در راستای اعتلا و ترویج مسائل دینی ، مذهبی و انقلابی راه اندازی کرد،که بسیاری از جوانان مذهبی و بسیجی شهرستان تا هم اکنون درآن مشغول به فعالیت هستند وخدمات ارزنده ای را در زمینه های گوناگون انقلابی بخصوص دفاع از ولایت و مقابله با جریانات تند سیاسی و جناحی و انحرافی به انجام رسانده اند.

با این حال شروع نمایندگی وی در مجلس شورای اسلامی ، فصل جدیدی در زندگی کاری و خصوصی وی رقم زد،وی در راستای تقویت و ترویج امور دینی در شهرستان، منزل شخصی خود را به هییت فرهنگی مذهبی بیت الزهرا(س) تبدیل نمود. و مراسمات و مناسبت های مختلف مذهبی را درآن برگزار کرد، تا الگویی باشد هر چند کوچک برای جوانان و مردم تا رسیدگی به امور معنوی را بالاتر از امور سیاسی بدانند.
همسر ایشان ۵ سال مسئول بسیج خواهران بودوسال ها به عنوان مسئول واحد امور تربیتی و هسته گزینش آموزش و پرورش شهرستان اندیمشک مشغول به فعالیت بود. برادرانش از رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس بودند و خواهرانش از اعضای بسیج،که در ستاد پشتیبانی جنگ در شهرستان فعالیت می کردندکه هم اکنون نیز به فعالیت فرهنگی و مذهبی خود ادامه می دهند.
با شروع خدمت اش درکسوت نمایندگی مردم،بعنوان سربازی برای نظام جمهوری اسلامی و ولایت بود و در دوره ششم و تداوم آن در دوره های هفتم و هشتم عملکرد ، موضعگیری ها ، نطق ها و سخنرانی ها کامل ، شفاف و قابل بررسی داشت. او در خصوص گذران این سال ها می گوید:آنچه در توان داشته ام در دفاع از ولایت ، انقلاب ، و نظام به انجام رسانده ام و در دفاع از حریم مقدس ولایت تا درگیری فیزیکی با اهانت کنندگان در قانون مطبوعات پیش رفته ام و در طول این سه دوره با هر اقدام و جریان تند سیاسی ، جناحی و انحرافی مبارزه کرده ام.

ایشان که از موفق ترین و خادم ترین نمایندگان کشور در ادوار مختلف مجلس بوده اند امروز با کوله باری از تجارب گرانبها به ریاست کمیسیون انرژی انتخاب شد تا برگ زرینی دیگر در راستای خدمت و سازندگی ایران عزیز در کارنامه ی پربار خویش ثبت نماید

سایت اهواز نو این موفقیت را به مردم شریف و غیور اندیمشک؛مدیران و مسئولان استان علی الخصوص نفت تبریک عرض نموده و برای مهندس فریدون حسنوند آرزوی شادکامی و موفقیت روزافزون می نماییم

بابک طهماسبی/سی خرداد٩۵

ارسال دیدگاه

logo-samandehi