نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 17847 تاریخ انتشار: ۱۳ / ۰۲ / ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تحقق ۱۰۰ درصدی برنامه تولید مناطق نفت خیز جنوب علیرغم بحران سیل در خوزستان

مناطق نفت خیز جنوب به گزارش پایگاه خبری اهواز نو؛و به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مهندس احمد محمدی روز دوشنبه(۹ اردیبهشت ۱۳۹۸) در آخرین نشست ستاد مدیریت بحران این شرکت اظهار داشت: مناطق نفت خیز جنوب از ابتدای سال جاری و همزمان با بالا آمدن سطح رودخانه های دز، […]

مناطق نفت خیز جنوب

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو؛و به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مهندس احمد محمدی روز دوشنبه(۹ اردیبهشت ۱۳۹۸) در آخرین نشست ستاد مدیریت بحران این شرکت اظهار داشت: مناطق نفت خیز جنوب از ابتدای سال جاری و همزمان با بالا آمدن سطح رودخانه های دز، کرخه و کارون و بروز سیلاب در خوزستان در دوجبهه امدادرسانی به مردم و مراقبت از تاسیسات و راهبری تولید نقش آفرینی کرد.

وی گفت: با وجود این که بسیاری از تاسیسات و خطوط لوله شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون، مارون و مسجدسلیمان دچار آبگرفتگی شده و یا در محاصره سیلاب قرار گرفتند اما با تلاش و کوشش شبانه روزی همکاران، تولید، توزیع و صادرات نفت خام از ابتدای سال جاری تا کنون مطابق برنامه ابلاغی شرکت ملی نفت ایران به طور ۱۰۰ درصدی محقق شد.

مهندس محمدی با بیان اینکه بحران سیل در استان خوزستان کم سابقه بوده است گفت: صنعت نفت با هم افزایی دستگاه های اجرایی استان خوزستان آنچه را که در توان داشت به میدان آورد و در هر دو جبهه با موفقیت اقدامات لازم را انجام داد.

وی با اشاره به اقدامات این شرکت در حوزه مسئولیت های اجتماعی در مدیریت بحران سیل خوزستان، ثبت و ضبط فعالیت همکاران و مستند سازی آنها برای استفاده در رخدادهای احتمالی آینده را مورد تاکید قرار داد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با اشاره به پایان بحران سیل در خوزستان خاطرنشان کرد: با عنایت به نامگذاری سال جاری به نام رونق تولید، وظیفه ما این است که حداکثر توان خود را برای رونق تولید، ایجاد فضای کسب و کار و حمایت از ساخت داخل بکار گیریم.

مهندس محمدی، در پایان از زحمات و تلاش های همه مدیران، روسا، کارشناسان و دست اندرکاران مدیریت بحران در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت های تابعه قدردانی کرد.

در این نشست اعضای ستاد مدیریت بحران شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گزارش جمع بندی از اقدامات انجام شده در حوزه مسئولیت خود ارائه داند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi