نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18046 تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۷ / ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرکل پیشین تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان :خوزستان، استان برتر در حوزه بیمه بیکاری

مقرری‌بگیر بیمه بیکاری مدیرکل پیشین تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: علی رغم اینکه با افزایش حدود ۵ هزار نفری در بحث افراد مقرری‌بگیر بیمه بیکاری پس از سیل در خوزستان مواجه شدیم اما این آمار همچنان پایین‌تر از ۱۰ هزار نفر است و از استان‌های برتر کشور در بحث تعداد افراد مقرری‌بگیر بیمه بیکاری هستیم. […]

مقرری‌بگیر بیمه بیکاری

مقرری‌بگیر بیمه بیکاری

مدیرکل پیشین تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: علی رغم اینکه با افزایش حدود ۵ هزار نفری در بحث افراد مقرری‌بگیر بیمه بیکاری پس از سیل در خوزستان مواجه شدیم اما این آمار همچنان پایین‌تر از ۱۰ هزار نفر است و از استان‌های برتر کشور در بحث تعداد افراد مقرری‌بگیر بیمه بیکاری هستیم.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، سیدنور محمدپور امروز، ۶ مهرماه در مراسم معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان در اهواز، اظهار کرد: سال گذشته کارنامه موفقی را در بحث شاخص‌های اختصاصی جشنواره شهید رجایی، حمایت از مشاغل در بحث بیمه بیکاری، مشاغل خانگی و… داشتیم.

وی با بیان اینکه وظیفه اصلی وزارت کار، بحث روابط کار و حمایت از اشخاص مزدبگیر است تا حقوق این افراد تضییع نشود، افزود: این قوانین، حمایتی هستند و ما نیز در این زمینه گام برداشته‌ایم و تلاش کرده‌ایم تا بیشتر آراء صادرشده در هیات‌های حل اختلاف، سازشی باشد.

مدیرکل پیشین تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تصریح کرد: سال گذشته حدود ۳۶ درصد از آرای صادر شده توسط هیات‌های حل اختلاف سازشی بود و در این زمینه خوشبختانه عملکرد خوبی را از خود به جا گذاشته‌ام.

محمدپور با اشاره به بحث سیل و بیکاری بسیاری از کارگران عنوان کرد: پس از وقوع سیلاب، پیش بینی می‌شد تا بیش از ۱۵ هزار نفر بیکار شوند اما در این زمینه فقط ۵ هزار و ۲۶ نفر درخواست دریافت بیمه بیکاری داشتیم و بیش از ۴ هزار نفر را از این تعداد برای دریافت بیمه بیکاری به سازمان تامین اجتماعی معرفی کردیم.

وی خاطرنشان کرد: علی رغم اینکه با افزایش حدود ۵ هزار نفری در بحث افراد مقرری‌بگیر بیمه بیکاری پس از سیل در خوزستان مواجه شدیم اما این آمار همچنان پایین‌تر از ۱۰ هزار نفر است. در این زمینه از استان‌های برتر کشور هستیم که افراد در آن بیمه بیکاری دریافت می‌کنند.

مدیرکل پیشین تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خاطرنشان کرد: تلاش شد تا بر اساس برنامه‌ریزی‌ها عمل و در این زمینه به مردم خدمت کنیم. در کار من نواقص و اشکالاتی وجود داشت اما تلاش کردم تا مشکلاتی که در این زمینه وجود داشت را حل کنم.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi