نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18988 تاریخ انتشار: ۲۴ / ۰۴ / ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخشش دانش‌آموزان خوزستانی در جشنواره‌ها و مسابقات ملی

مسابقات ملی مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت:دانش آموزان خوزستانی در جشنواره‌ها و مسابقات ملی با کسب رتبه‌های برتر کشوری خوش درخشیدند. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو؛ کوروش مودت چهارشنبه در شورای آموزش وپرورش خوزستان بیان کرد: دانش آموزان خوزستانی در چهارمین جشنواره سفیران سلامت۳۷ رتبه برتر شکوری، در جشنواره “هر خانواده یک کانون […]

مسابقات ملی

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت:دانش آموزان خوزستانی در جشنواره‌ها و مسابقات ملی با کسب رتبه‌های برتر کشوری خوش درخشیدند.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو؛ کوروش مودت چهارشنبه در شورای آموزش وپرورش خوزستان بیان کرد: دانش آموزان خوزستانی در چهارمین جشنواره سفیران سلامت۳۷ رتبه برتر شکوری، در جشنواره “هر خانواده یک کانون بازیگران زندگی” ۵۵ رتبه اول تا سوم کشوری و درمسابقات ورزشی ۶۰ رتبه برتر کشوری کسب کردند.

وی افزود: ترویج مهارت آموزی بین دانش آموزان خوزستانی به عنوان یک برنامه اولویت دار در دستور کار آموزش و پرورش استان قرار دارد که این امر تنها از طریق توسعه کمی و کیفی هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش میسر می شود.

مودت با بیان اینکه آزمون امتحانات نهایی و آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی با رعایت موارد بهداشتی در خوزستان برگزار شد افزود: افزایش ضریب ایمنی برگزاری آزمون ها با استقرار پایگاه های سلامت در حوزه های امتحانی انجام گرفت و با همکاری مراکز بهداشت در سطح استان تمامی پروتکل های بهداشتی رعایت شد.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به طرح سنجش سلامت بیان کرد:طرح سنجش سلامت ۷۵ هزار نوآموز دوره اول ابتدایی در خوزستان از ۲۱ تیرماه با مشارکت ۷۰ پایگاه سنجش آغاز شد و تاکنون فرآیند نوبت گیری ۱۷ هزار و ۹۲۷ نوآموز انجام شده است و ۷۶۷ نوآموز نیز فرآیند سنجش سلامت را طی کردند.
وی همچنین با اشاره به برگزاری المپیاد های علمی دانش آموزی گفت: آزمون ورودی المپیادهای علمی دانش آموزی نیز با شرکت ۲ هزار و ۳۲۶ دانش آموز در مرحله منطقه ای و ۹۱ دانش آموز در مرحله استانی برگزار شد که در نهایت دانش آموزان برگزیده در این مرحله برای اعزام به المپیاد جهانی در اردوی تابستانی سازمان ملی استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان شرکت خواهند رد.

خوزستان دارای یک میلیون و ۲۰۰ هزار دانش آموز و هفت هزار واحد آموزشی است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi