نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 1312 تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۴ / ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرانی که در اثر عدم نظارت دقیق به فراعنه تبدیل شده اند!

در سالیان اخیر متاسفانه برخی مدیران بقدری در صندلی راحتی خود راحت و بدون نظارت لمیده اند که خودرا چون فراعنه خطاناپذیر و بدون اشکال میدانند حال آنکه آنجا که اراده ی پروردگار قادر مستولی ست  فرعونی را مگسی از راه ورود به گوش چپ به ورطه ی نیستی برد و مدیری را دانه ای […]

در سالیان اخیر متاسفانه برخی مدیران بقدری در صندلی راحتی خود راحت و بدون نظارت لمیده اند که خودرا چون فراعنه خطاناپذیر و بدون اشکال میدانند حال آنکه آنجا که اراده ی پروردگار قادر مستولی ست  فرعونی را مگسی از راه ورود به گوش چپ به ورطه ی نیستی برد و مدیری را دانه ای کنجد…

به عنوان مثال به این ماجرا دقت کنید…مدیرعامل یکی از سازمان ها نیروی جدیدی را برای یکی از مشاغل که امکانات و اختیارات بسیار و فوق العاده ای دارد به “مدیر مجموعه ی…” معرفی می کند…

و مدیر مربوطه همانند اسفند روی آتش از جا می جهد…؟! و با لحنی عصبی و پرخاشگر به زمین و زمان اهانت میکند و نامه نگاری می کند که…! و به هر مستمسکی دست می یازد..! که آمدن نفر جدید به سازمان صورت نگیرد!!!

حال سوالی برای دستگاه های ناظر…”مدیر مربوطه ” از چه می ترسد؟! و  در سازمان مربوطه چه می گذرد..؟!

آیا حضور یک نیروی جدید که حسابداری را نیز به حد کفایت می داند…برای مجموعه ی آقای مدیر فرصت است یا تهدید؟!

آیا استادان واحد علوم تحقیقات رشته ی…جهت دادن مدرک فوق لیسانس مدیرمربوطه بیشتر؟ شمال و چغاخور و شیراز و مشهد رفته اند؟ یا پرسنل خدوم و زحمتکش سازمان؟!

آیا رفتن یکی از مدیران مجموعه ی “کاملا هماهنگ با مدیر” و آمدن نفر جدید قرار بود کدام اسرار را هویدا کند؟! و کدام سر درون را بازگوید؟! آیا حساسیت تا بدین اندازه…برای مخاطب هضم شدنی است؟!و برای دستگاههای ناظر شک برانگیز نیست؟!

اصولا حضور دائمی ! یکی از اساتید بازنشسته ی دانشگاه که در گرفتن مدرک لیسانس و فوق لیسانس کاغذی و فاقد سواد همان مدیر نقش اصلی را داشته است به همراه فرزندان جناب استاد  در سازمان مربوطه چه توجیهی دارد؟!

آقای  مدیر مضطرب! دائما از حضور سالیان قبل خود در بعضی نهادهای انقلابی جهت ارعاب و تهدید مخالفان و منتقدان استفاده می کند؟!!!!! ظاهرا فراموش نموده که طلحه و زبیر نیز تا قبل از فتنه ی جمل از صحابه ی نزدیک پیامبر بودند اما خیلی زود بخاطر حب دنیا و دل بستن به دنیا و مادی ها سر به بیراهه برده و بر أمیرالمؤمنین شمشیر کشیدند..!

آنچه عجیب می نماید اینست که چنین مدیرانی چنان مدت چند سال بر مسندمینشینند که امر بر آنها مشتبه میگردد که سازمان ملک شخصی آنهاست و هرآنچه میل آنهاست میکنند و نه آنچه قانون و مقررات می گوید..!

بهرحال آنچه مسلم است هرچه پیش تر می رویم…اسرار ناگفته ی بیشتری هویدا می گردد…که نشان از لرزان بودن پایه های صندلی این گونه مدیران می نماید…و “برکناری از آنچه فکر میکنند..به آنها نزدیک تر است”

در حادثه های ناگهانی

سالم ز مریض مبتلا تر

آنجا که تو فرعون زمانی

در تیررس باد خزانی…

 

 

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi