نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2160 تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۶ / ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

محمد حقانی عضو شورای شهر تهران: پنج عضو اصولگرا دریافت کننده ی املاک نجومی بوده اند

محمد حقانی عضو شورای شهر از تخلف اخیر شهرداری در اعطای املاک نجومی به برخی افراد انتقاد کرد. حقانی در گفتگویی رسانه ای اظهار کرد: بیش از همه، نهادهای نظارتی و قضایی بر تخلف اخیر و البته تمام مسائل اشراف دارند. وی افزود: این ماجرای املاک نجومی که افشا شده، از جانب ما نبوده، بلکه […]

محمد حقانی عضو شورای شهر از تخلف اخیر شهرداری در اعطای املاک نجومی به برخی افراد انتقاد کرد.

حقانی در گفتگویی رسانه ای اظهار کرد: بیش از همه، نهادهای نظارتی و قضایی بر تخلف اخیر و البته تمام مسائل اشراف دارند.

وی افزود: این ماجرای املاک نجومی که افشا شده، از جانب ما نبوده، بلکه از طریق بازرسی کل کشور نسبت به این تخلفات تذکر داده و اعلام شده است.

حقانی اضافه کرد: ما به آقای رئیس شورای شهر هم گفتیم اگر این مسئله مکاتبه شده چرا اعلام نمی کنید، اما ایشان گفتند ما در جریان نیستیم، درحالیکه اسامی دریافت کنندگان املاک مشخص بود و همه می دانستند.

این عضو شورای شهر خاطرنشان کرد: به هرحال، الان بازرسی کل کشور به ماجرا ورود کرده و مطمئنم برابر با قانون برخورد خواهد شد.

وی در پاسخ به سئوالی در مورد اعطای املاک نجومی به برخی اعضای شورای شهر گفت: اجازه بدهید به این حوزه ورود نکنم، از انهایی که گرفتن و دادن بپرسید، اگر نصف تهران را هم به من بدهند، از اصول خود نمی گذرم.

حقانی تاکید کرد: آنهایی که دادند و گرفتند باید استدلال بیاورند. براساس اسامی که منتشر شده، فعلا ۵ تن از اعضای شورای شهر از شهرداری، ملک گرفته اند. این افراد اصولگرا هستند البته دو نفر آنها بی تقصیر بودند و مغبون شده بودند.

این عضو شورای شهر تاکید کرد: من نمره مثبتی به آقای قالیباف نمی دهم، ایشان و آقای چمران ۱۱ سال است که در کنار هم کار کرده اند. شورا بر شهرداری ناظر است، بنابراین اگر شهر خوب اداره شده، باید به هردو آفرین گفت و اگر نبوده هر دو مقصرند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi