- پایگاه خبری تحلیلی اهواز نو | اخبار خوزستان | اخبار اهواز - http://www.ahvaznew.ir -

محمدعلی وکیلی نماینده اصلاح طلب تهران: مدعیان واتیکانیزه کردن مشهد به استقبال سکولاریزه رفتند

بازنده ی بازی های احمدی نژاد؟محمدعلی وکیلی نماینده اصلاح طلب تهران: مدعیان واتیکانیزه کردن مشهد به استقبال سکولاریزه رفتند

نماینده مردم تهران گفت: اگر مشهد واتیکانیزه شود به معنای آن است که مدعیان آن به استقبال سکولاریزه کردن رفتند.

محمد علی وکیلی در خصوص لغو کنسرت ها گفت: هیچ معروفی مهمتر از احترام گذاشتن به قانون نیست و هیچ منکری بالاتر از شکستن قانون نیست.

وی ادامه داد: عجیب است بسیاری از مدعیان معروف حرامی به نام شکستن قانون، را مرتکب می شوند به بهانه اینکه ممکن است در کنسرتی حرامی اتفاق بیفتد.

وی تاکید کرد: برای حرام احتمالی نمی توان حرام قطعی قائل شد این شبیه همان قومی است که واجبات را رها می کردند و به مستحبات می پرداختند.

نماینده مردم تهران همچنین اظهار داشت: در جامعه ما بر اساس منطق امام (ره) قانون مداری آئین ولایتمداری است اگر کسی در جامعه می خواهد نشان دهد ولایتمدار است باید ثابت کند چه میزان  قانون مدار است.

وی خاطر نشان کرد: خوب یا بد دستگاه های قانونی که مرجع صدور مجوزها هستند وقتی مجوزی را صادر می کنند باید به آن احترام بگذاریم.

وکیلی در خصوص جداکردن یک شهر از قوانین رسمی کشور گفت: جدا کردن بخشی از کشور تداعی کننده واتیکان است ما با این کار جغرافیای ایران را واتیکانیزه می کنیم و این واتیکانیزه مقدمه سکولاریزه کردن جامعه است.

وی در پایان تاکید کرد: اگر مشهد واتیکانیزه شود معنای ان این است که مدعیان آن رفتند به استقبال سکولاریزه کردن.

ورود به کانال دکتر محمدعلی وکیلی

http://telegram.me/joinchat/Bknvhjz4kp2x5nrmHP1lKg