نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 13756 تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۹ / ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

متن کامل نامه وزیر نفت به معاون خود در امور پالایش و پخش

  متن کامل نامه بیژن زنگنه وزیر نفت به علیرضا صادق‌آبادی معاون وزیر و مدیرعامل  شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران درباره جابجایی تعدادی از مدیران مناطق شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منتشر شد.   بسمه‌تعالی جناب آقای صادق‌آبادی باسلام مطلع شدم که در پی طرح سؤال از این‌جانب در مجلس، شرکت پخش تعدادی […]

 


متن کامل نامه بیژن زنگنه وزیر نفت به علیرضا صادق‌آبادی معاون وزیر و مدیرعامل  شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران درباره جابجایی تعدادی از مدیران مناطق شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منتشر شد.

 

بسمه‌تعالی
جناب آقای صادق‌آبادی
باسلام
مطلع شدم که در پی طرح سؤال از این‌جانب در مجلس، شرکت پخش تعدادی از مدیران استانی خود را به علت ضعف در تعامل با عوامل توزیع و حمل فرآورده برکنار کرده است که گرچه این اقدام به‌طور اصولی، منطقی و قابل دفاع است، لیکن از آنجایی که این‌جانب همواره در طول مدت خدمت خود، همه موفقیت‌ها را از آن همکارانم دانسته و ضعف‌ها و مشکلات و عواقب ناشی از آن‌ها را شخصاً با دل‌وجان پذیرفته‌ام، لذا بر پایه همین اصل، دستور فرمایید همکارانی که به این علت برکنار شده‌اند، با اغماض، در سمت‌های خود ابقا شوند.
ان‌شاءالله مجموعه خدوم پخش، کماکان به خدمات شایسته خود به مردم و ارتقای کیفیت این خدمات ادامه خواهد داد و موجب رضایت‌مندی بیشتر مردم و از همه بالاتر خداوند بزرگ خواهد شد.

بیژن زنگنه
۱۳۹۶/۹/۲۷
ٰ

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi