نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18279 تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۹ / ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار خوزستان : ساخت مترو اهواز با پرداخت حق آلایندگی ها

مترو اهواز مترو اهواز با پرداخت حق آلایندگی شرکت های نفتی ساخته می شود. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو، استاندار خوزستان در گفتگو ویژه خبری شبکه خوزستان گفت : شرکت های نفتی مستقر در اهواز حق آلایندگی را باید پرداخت کنند. غلامرضا شریعتی افزود : به وزارت نفت پیشنهاد شد که از محل حق […]

مترو اهواز

مترو اهواز با پرداخت حق آلایندگی شرکت های نفتی ساخته می شود.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو، استاندار خوزستان در گفتگو ویژه خبری شبکه خوزستان گفت : شرکت های نفتی مستقر در اهواز حق آلایندگی را باید پرداخت کنند.

غلامرضا شریعتی افزود : به وزارت نفت پیشنهاد شد که از محل حق آلایندگی هزینه ساخت مترو اهواز  شود تا شاهد ساخت این طرح باشیم.

وی با اشاره به کمبود ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی در اهواز و سایر شهرهای خوزستان بیان کرد : در موضوع اتوبوس اهواز فقط بیش از یک هزار ناوگان دارد و نیاز به بیش از دو هزار اتوبوس دیگر هست و برخی اتوبوس ها که دارای عمر زیادی هم ندارند به عل همسو نبودن با اقلیم اهواز از رده خارج شده اند.

استاندار خوزستان همچنین از انجام پیگیری برای اختصاص سهمیه بنزین برای صیادان استان خبر داد و اظهار داشت : در قالب نامه ای که به امضای استانداران ساحلی کشور رسید این مشکل اعلام و انشالله بزودی سهمیه بنزین صیادان و صاحبان قایق پرداخت می شود.

شریعتی با بیان اینکه تاکنون سهمیه بنزین به خودروهای استیجاری فعال در نهاد ها و ادارات دولتی اختصاص نیافته است گفت : در تلاش هستیم که این مشکل را حل که یکی از این راهها افزایش قیمت استیجاری آنها می باشد.

وی بر نظارت کامل بازار و قیمت محصولات تاکید کرد و ادامه دادند: نظارت بر تمامی محصولات به ویژه تره بار توسط بازرسان انجام و جلسات ستاد تنظیم بازار به طور منظم برگزار می شود.

استاندار خوزستان اظهارداشت : تاکنون فقط یک میدان تره بار در اهواز وجود دارد که تامین کننده میوه و تره بار این شهر و شهرهای مختلف می باشد که با بهره برداری از میدان جدید در شهر شیبان توسط بخش خصوصی  شاهد شکسته شدن انحصار فروش محصولات خواهیم بود و بزودی هم ساخت یک میدان دیگر در شهرستان کارون آغاز می شود.

 

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi