نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2446 تاریخ انتشار: ۱۳ / ۰۷ / ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لی لی پوتی ها در شرکت بی هفت تیرکش…!

وقتی آب سر بالا می رود…قورباغه ابوعطا می خواند..! این مثل حکایت بعضی افراد کوتاه قامت فکری با همان لی لی پوتی های تفکری است که امروز در بزرگترین شرکت تولیدی…با ناشایستگی تمام پستی را قبضه کرده اند که ابدا صلاحیت نشستن بر آن را نداشته اند…و حال امر بر آنان مشتبه گشته که پس […]

image

وقتی آب سر بالا می رود…قورباغه ابوعطا می خواند..!

این مثل حکایت بعضی افراد کوتاه قامت فکری با همان لی لی پوتی های تفکری است که امروز در بزرگترین شرکت تولیدی…با ناشایستگی تمام پستی را قبضه کرده اند که ابدا صلاحیت نشستن بر آن را نداشته اند…و حال امر بر آنان مشتبه گشته که پس میشود همزمان در هیئت مدیره و هیئت بدوی آن شرکت حضور داشته باشند…

وقتی شخصی به عنوان یک مدیر و با استفاده از پوزیشن سازمانی خود اقدام به برگزاری جلسات سیاسی میکند و از نام بزرگترین شرکت تولیدی کشور برای مشروعیت بخشیدن به جلسات خود بهره میگیرد! آیا هیچ دستگاه نظارتی نباید به عملکرد این مدیر نظارت نماید و در مواردی که نص صریح قانون است که مدیران وارد مسائل سیاسی نشوند عملکرد ایشان مورد بازبینی و بررسی قرار گیرد؟!

البته مدیر مربوطه که برادر ایشان نیز در یکی از سازمان ها رییس یکی از ادارات خاص میباشد مرتبا از این موضوع وام گرفته و به تاخت و تاز در مجموعه ی خود میپردازد…!

و اگر به انتصاباتی که ظرف مدت مدیریت ایشان و با امضا این شخص رخ داده است تیزبینانه نگاه کنیم در یک آیتم وجه مشترک دارند….

“دوستی و رفاقت یا مدیر مربوطه!”

اخیرا نیز با همکاری مجموعه ای که شامل چند تن از مدیران و نیز همسر یکی از بانوان سیاسی و فرزند یکی از پیمانکاران می باشد اقدام به برگزاری گعده و نشست های غلط انداز نموده که جلسه ی مربوطه آنقدر هم خلوت و بدون استقبال بوده که حتی مانند دفعات قبل به جز یک تصویر..! تصاویر آن را هم نتوانستند منتشر کرده و از آن سوء استفاده های سیاسی نمایند!

و اما یک گلایه ی بزرگ…

اینکه مقام عالی استان نیز بدون بررسی موضوع و اینکه این جلسات با کدام اهداف و به چه منظور برگزار میگردد؟!خود به اینگونه جلسات میروند و باعث وزن گرفتن افراد خودسری میگردند؟!که میخواهند عقده های شخصی خود در مقابله با افراد را با سوء استفاده از جایگاهی که به امانت به آنها واگذار شده تسویه نمایند!

جای تعجب و سوال بسیار دارد!!!!؟

در اینکه استاندارمحترم  با حسن نیت و با هدف بهبود وضع معیشتی مردم و مرتفع ساختن مشکلات شرکت ها و سازمان های استان به این چنین جلساتی میروند شکی نیست…و استاندار محترم طی مدت حضور با تلاش شبانه روزی و قابل تقدیر سعی در حل مشکلات عدیده ی استان داشته امد

اما آیا اگر مدیرعامل یکی از شرکت های استان در جلسه ای  با معاونان استاندار محترم و مدیران میانه ی استانداری…بدون حضور و اطلاع  جناب استاندار آن هم در یک خانه ی مسکونی شرکت نمایند؟!!!!!! استاندار محترم چه واکنشی انجام میدهند؟و برداشت شان از موضوع چه خواهد بود؟!

و آیا اصلا شأن عالی ترین مقام استان اینست؟!که با چند مدیرمیانی یک شرکت و فرزند بعضی پیمانکاران به “خانه ای!!!” شخصی به جلسه برود؟!

این روزها برای دیدن چیزهای عجیب و غریب نیاز به رفتن به فضا و آپولو سواری نیست و در همین خوزستان خودمان بقدر کفایت جلسات خانگی عجیب و غریب و…قابل رویت و مشاهده می باشد! که آدرنالین هر شنونده و مخاطبی را به اندازه ی ده بار بادی جامپینگ در صخره های اندونزی به ترشح وا می دارد..!

مخلص کلام اینکه این روزها میگویند از اتفاقات میمون! و مبارک استان حال همه ی ما خوب است…اما تو باور نکن!

بهزاد نیکومنش/حق امضاء محفوظ…

ارسال دیدگاه

logo-samandehi