نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 222 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۱۱ / ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لیست احتمالی کاندیداهای اصلاح طلب اهواز مورد تعجب و اعتراض فعالان اصلاح طلب جنوب

با رد صلاحیت های گسترده اصلاح طلبان؛گمانه زنی ها اخبار تعجب آور و عجیبی را از لیست احتمالی مورد تایید اصلاحات در تهران میدهند! شنیده ها حکایت میکنند که در لیستی که اعلام خواهد شد یکی از نمایندگان فعلی اهواز که در انتخابات ریاست جمهوری از دکتر ولایتی حمایت کرده و به تغییر موضع های […]

با رد صلاحیت های گسترده اصلاح طلبان؛گمانه زنی ها اخبار تعجب آور و عجیبی را از لیست احتمالی مورد تایید اصلاحات در تهران میدهند!

شنیده ها حکایت میکنند که در لیستی که اعلام خواهد شد یکی از نمایندگان فعلی اهواز که در انتخابات ریاست جمهوری از دکتر ولایتی حمایت کرده و به تغییر موضع های سیاسی شهره می باشد!قرار است که در لیست اصلاح طلبان قرار بگیرد!

و از دو گزینه ی دیگر هم یکی ابدا اصلاح طلب نبوده و دیگری هم اقبال چندانی ندارد!

این لیست احتمالی که مورد اعتراض شدید اصلاح طلبان جنوب علی الخصوص اصلاح طلبان بختیاری قرار دارد

در صورت صحت و انتشار؛قطعا سبب چندگانگی و انشقاق در اردوگاه اصلاح طلبان خواهد شد

حال طرح یک سوال اساسی؟

آیا کسانی که خود را سران اصلاحات در جنوب دانسته و مدعیان دموکراسی هستند…میتوانند به تنهایی و بدون نظرخواهی و مشورت با اصلاح طلبان فعال و همیشه در صحنه و بدون در نظر گرفتن افراد موثر و تعیین کننده دست به انتشار چنین لیستی بزنند؟!

در هر حال باید منتظر ماند و دید…رئوس اصلاح طلبان به مشی خود که همانا پایبندی به رای و خردجمعی و نیز استفاده از شور و مشورت برای دادن لیستی واحد و مقبول فعالان اصلاح طلب جنوب باشد وفادار خواهند ماند؟!

یا بار دیگر با تصمیمات یکطرفه و یک جانبه ی خود موجبات تفرقه و شکست اصلاح طلبان را موجب میشوند..؟!

ارسال دیدگاه

logo-samandehi