نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 1330 تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۴ / ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لابی گری ها در نفت…به سبک پاس های رونالدینیو!! نگاه به چپ…لابی برای راست

این روزها با ابلاغ قانون عدم بکارگیری بازنشسته ها…لابی های مختلفی از بعضی مدیران مناطق شروع به رایزنی کرده اند…که شنیده های موثق از آن حکایت دارد که این افراد در حالی که در ظاهر خود را هواخواه فرد دیگر نشان می دهند اما چون به تهران می روند آن کار دیگر می کنند…! و […]

این روزها با ابلاغ قانون عدم بکارگیری بازنشسته ها…لابی های مختلفی از بعضی مدیران مناطق شروع به رایزنی کرده اند…که شنیده های موثق از آن حکایت دارد که این افراد در حالی که در ظاهر خود را هواخواه فرد دیگر نشان می دهند اما چون به تهران می روند آن کار دیگر می کنند…!

و به سبک پاس های رونالدینیو فوتبالیست مشهور برزیلی به سمت چپ نگاه می کنند اما پاس های خود را به سمت راست میدهند..؟!

اما سوال اینست که تا کی؟ ماه پشت ابر می ماند؟!

آن عده که به عنوان رایزنی برای…به تهران و دیدار مدیران ارشد وزارت نفت می روند و بعد برای گزینه های دیگر صحبت و لابی می کنند آیا از اینهمه دغل بازی و فریب کاری شب سر راحت بر متکای خود در هتل نفت میگذارد؟!

آنچه مسلم است اینست که این روزها” پست و منصب افیون توده هاست..!” و عده ای حاضرند بخاطر پست و منصب تن به هر حربه و نیرنگی بدهند!

این پایگاه خبری کاملا آمادگی دارد که نظرات همکاران نفتی را در مورد رویدادها و اتفاقات پیش رو با ذکر نام منعکس نماید

هرچند که افرادی که خود را در نفت سیاسی می دانند و این روزها به بهانه های مختلف دائما به تهران و وزارت نفت سفر می کنند…ترجیح می دهند کماکان با تمام طرف های حساب…توافق کرده و روی میز مذاکره بنشینند و نظرات خود را تا شنبه ی بعد از صدور احکام پنهان بدارند و بعد از ابلاغ انتصابات سوار موج  فرد پیروز گردیده و اعلام سهم خواهی نمایند…

ما موضوعات را به دقت رصد کرده…و بزودی اخبار موثق واصله را شفاف تر و مشخص تر به سمع و نظر مخاطبین عزیز خواهیم رسانید…”نوشتار به صاحبش خیانت نمی کند…”

ارسال دیدگاه

logo-samandehi