نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 19158 تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۶ / ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان مطرح کرد:پیمانکار متروی اهواز به تعهدات خود عمل نکرده است

قطار شهری اهواز     رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: پروژه قطار شهری اهواز همزمان با سایر کلانشهرها شروع شد اما پیمانکار به تعهدات خود عمل نکرد و تاکنون به سرانجام نرسیده است. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ؛ رئیس کمیسیون عمران مجلس، رئیس مجمع نمایندگان خوزستان و جمعی از اعضای شورای شهر اهواز روز جمعه […]

قطار شهری اهواز

 

 

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: پروژه قطار شهری اهواز همزمان با سایر کلانشهرها شروع شد اما پیمانکار به تعهدات خود عمل نکرد و تاکنون به سرانجام نرسیده است.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ؛ رئیس کمیسیون عمران مجلس، رئیس مجمع نمایندگان خوزستان و جمعی از اعضای شورای شهر اهواز روز جمعه از آخرین وضعیت پروژه متروی اهواز بازدید کردند.

سید کریم حسینی، نماینده مردم اهواز با بیان اینکه نمایندگان اهواز در مجلس از روزهای نخست فعالیت پیگیر وضعیت متروی این کلانشهر بودند، گفت: با توجه به سفر رئیس مجلس به خوزستان در جلسات قبل از سفر این موضوع را به وی اطلاع دادیم و این جلسات منجر به بازدید امروز رئیس کمیسیون عمران از این پروژه شد.

وی افزود: همانطور که شهروندان اطلاع دارند قرارداد این پروژه از سال ۸۵ نوشته شد و تا سال ۹۲ کار در برخی از مواقع مقطعی و در برخی از مواقع به‌صورت مستمر انجام شد و تاکنون ۶۰۰ میلیارد تومان از سوی کارفرما یعنی شهرداری اهواز هزینه شده که این مبلغ دو برابر مبلغ پیمان است ولی متأسفانه حتی یک خط از ۴ خط پیش بینی شده برای این پروژه فعال نشد.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس عنوان کرد: جای تأسف دارد که این پروژه همزمان با سایر کلانشهرها شروع شد اما تاکنون به سرانجام نرسیده است؛ امروز گزارش مبسوطی از سوی مسؤولان شهری و نماینده پیمانکار شنیدیم و مشخص شد که شرکت پیمانکار علاوه بر اهواز در پروژه تک خطه مترو شهر قم هم نتوانسته به تعهدات خود عمل کند.

وی گفت: به همین دلیل بدون در نظر گرفتن هر شرایطی برای شرکت پیمانکار و کارفرما، نمایندگان مردم اهواز به صورت جدی پیگیر این هستند که پروژه دوباره آغاز به کار شود و با افرادی که در اجرای آن تعلل داشتند، برخورد شود.

حسینی عنوان کرد:  شرکت پیمانکار هم ناتوانی خود را نشان داده و تاکنون هزینه‌های سنگین و سرمایه‌های زیادی در این طرح انجام شده و هرچه زمان بگذرد، اتلاف هزینه محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: ما تقاضای شروع به کار مجدد و تعیین تکلیف این پروژه هستیم تا مردم اهواز در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات پروژه مترو بهره ببرند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi