نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 1794 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۰۵ / ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قدردانی دبیر کمیسیون انرژی از مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب

دبیر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از حضور به موقع مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در حادثه آتش‌سوزی خط لوله گاز ۴۲اینچ دالان تقدیر کرد . حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری عصر یکشنبه ۱۷ مرداد در جلسه ای که در خصوص بررسی حادثه آتش سوزی خط لوله گاز ۴۲ اینچ شرکت نفت و گاز گچساران در […]

دبیر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از حضور به موقع مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در حادثه آتش‌سوزی خط لوله گاز ۴۲اینچ دالان تقدیر کرد .

حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری عصر یکشنبه ۱۷ مرداد در جلسه ای که در خصوص بررسی حادثه آتش سوزی خط لوله گاز ۴۲ اینچ شرکت نفت و گاز گچساران در فرمانداری شهرستان گناوه برگزار شد ، اظهار داشت: قبل از هر چیز به نمایندگی از مردم شهرستان گناوه و بخش های تابعه از حضور به موقع مهندس عالی‌پور در این حادثه تقدیر می‌کنم که در سریعترین زمان ممکن خود را از اهواز به محل حادثه رساندند .

وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده با وزیر نفت صبح امروز نیز به همراه آقایان خالدی و بهرام‌نیا از اعضای کمیسیون انرژی به اتفاق مهندس عالی‌پور از محل حادثه بازدید کردیم که مدیر عامل مناطق نفت‌خیز جنوب گزارشی از نحوه وقوع حادثه به اعضای کمیسیون انرژی ارائه دادند ، و گزارش نهایی پس از بررسی‌های صورت گرفته تدوین و در مجلس بررسی خواهد شد .

دبیر کمیسیون انرژی مجلس در ادامه گفت: با هماهنگی‌های به عمل آمده با مجموعه وزارت نفت و همکاری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به دنبال تقویت امکانات ایمنی در اطراف خطوط لوله هستیم .

نماینده مردم بوشهر اظهار داشت: با توجه به گستردگی و صعب‌العبور بودن مسیر خطوط لوله انتقال نفت و گاز در گچساران و حوزه استان بوشهر، ایجاد یک ایستگاه آتش‌نشانی مجهز به بالگرد از نیازهای ضروری منطقه است .

(روابط عمومی مناطق نفت خیز جنوب)

ارسال دیدگاه

logo-samandehi