نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 930 تاریخ انتشار: ۱۷ / ۰۳ / ۱۳۹۵ - ۸:۴۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قابل توجه شورای شهر اهواز شهرداری منطقه ٨ در خدمت مردم یا روبروی مردم؟!

خبر را بخوانید… در ابتدای شروع ماه مبارک رمضان و شاید به رسم هدیه! شهرداری منطقه ٨پروژه ی٢هزار واحدی نفت را تعطیل کرد و ٢هزار خانواده ی مستضعف ومظلوم را که با هزاران بدبختی و قرض و وام و…امیدوار بودند که بعد از سالها صاحب خانه و آشیانه ای شوند را ناامید و مستاصل کرد؟! […]

خبر را بخوانید…

در ابتدای شروع ماه مبارک رمضان و شاید به رسم هدیه! شهرداری منطقه ٨پروژه ی٢هزار واحدی نفت را تعطیل کرد و ٢هزار خانواده ی مستضعف ومظلوم را که با هزاران بدبختی و قرض و وام و…امیدوار بودند که بعد از سالها صاحب خانه و آشیانه ای شوند را ناامید و مستاصل کرد؟!

آیا موضوع عوارض پرداختی از نفت به شهرداری که معمولا در یک پروسه ی اداری و چند جلسه با حضور نمایندگان دو طرف قابل حل هست باید باعث شود که شهردار منطقه٨ از پیشرفت پروژه ای جلوگیری کند که ٢هزار خانواده ی مستضعف و روزه دار آنهم در ابتدای ماه مبارک رمضان چشم امید به آن دارند؟! و ٢هزار خانواده ناامید و آشفته شوند؟

در شرایطی که هرروز شهردار مرکز و مسئولان ارشد شهرداری از باج خواهی و انتظارات نامعقول و خارج از عرف شوراییان سخن می گویند!! شورای شهر اهواز کاملا سکوت اختیار کرده و علنا به کار خود می پردازد؟!

بعضی اعضا نیز که فقط وقتی نفرات منتصب به آنها تعویض شدند سخن از استیضاح می کنند که دیگر برای مردم به لفظی خنده دار و کلیشه تبدیل شده! که شورایی که از دادن یک تذکر خشک و خالی در سه سال گذشته عاجز بوده است! چگونه سخن از استیضاح به میان می آورد؟!

مطمئنا ما مردم در انتخابات آتی پاسخی درخور به این بی مسئولیتی ها و عدم نظارت بعضی از این شورای فعلی اهواز خواهیم داد…

جدیدا هم که برای تبلیغات و رای جمع کردن ١٠ماه مانده به انتخابات شورا…جلسات را در محلات اهواز برگزار کرده و منت آن را بر سر مردم محروم و مستضعف محلات اهواز می گذارند..!آخر سود حضور شورا در این مناطق برای ساکنان چه می باشد؟!

آیا مثلا اعضای شورا از امانیه در جریان مشکلات ساکنان ملاشیه قرار نمی گیرند؟!آیا شهرداری مناطق اهواز که به نوعی با واسطه منتصب به شورا می باشند اگر درست و اصولی به شهروندان خدمات دهند..دیگر حضور فیزیکی و چند ساعته ی اعضای شورا در مناطق و گفتن سخنانی که خوشآیند مردم منطقه باشد به جز مصرف تبلیغات چه سودی برای مردم دارد؟!

جالب اینکه گویا یکی از اعضا ی شورا در جلسه ی ملاشیه در مورد انتخاب استاندار هم نظر داده اند که بنده با انتصاب استاندار از فلان قوم موافق هستم؟!! و دارم در این زمینه تلاش می کنم!؟

برادر عزیزم شما وظایف قانونی خود در شورا را درست انجام بده انتصاب استاندار…؟!!!پیشکش شما؟!

اصلا چه معنا دارد که عضو شورایی که شدت ضعف عملکرد آن داد همه را به آسمان برده است درباره ی موضوعی که به او هیچ ارتباطی ندارد آنهم در فضای قومیتی دامن بزند؟!

امیدوارم انتصاب استاندار سریعا انجام شود چون کم مانده که بقال محله ی ما هم گزینه ای معرفی کند و در این زمینه صاحب نظر گردد؟! متاسفانه این روزها کسانی که با رای همین مردم به جایگاه و مکنت و قدرت دست یافته اند با اظهار نظرهای خام خود به شعور مردم فهیم اهواز توهین می کنند!

حال بشنویم از عملکرد خود منطقه ی٨ اهواز…

به سیصد دستگاه فولاد که می رویم اولین چیزی که  جلب توجه می کند جاده های پر از دست انداز و پر از چاله چوله هایی است که نشان از آسفالت نشدن در طی سالیان دراز دارد

اما جالب ترین نکنه اینجاست که ۴واحدی هایی می بینیم با چند درب در طرفین؟!!! تخلفی که در هیچ کجای دنیا ندیده ایم!

تمامی خانه های ویلایی سیصد دستگاه محیط فضای سبز جلوی خانه ها را حصار غیرقانونی زده اند و هیچ نظارتی نیست..!گویا در این منطقه سالهاست کاروان هیچ شهرداری عبور نکرده است و از لحاظ ساخت و ساز بصورت فدرال! اداره می شود یعنی بساز و بفروش ها جولان می دهند..!

از چاله ها بگویم که اگر چاله ای در منطقه ی ٨ حتی توسط خود شهرداری کنده شود به تاریخ خواهد پیوست! و جزیی از اکوسیستم و جاذبه های توریستی منطقه خواهد شد! و پر کردن همان چاله گاه شاید به چند سال برسد!

از وضعیت پاکسازی و نیروهای خدماتی هم دیگر نمی گویم که مردم خود زباله های شان را به سطل های زباله ی موجود در منطقه میبرند و ابدا به درب منازل در همان ساعت ٩ هم مراجعه نمی شود!!!

آیا وظیفه ی شهرداری فقط دریافت عوارض و تعطیلی پروژه هاست؟!

از شورای شهر اهواز و شهردار مرکز خواهشمندیم که هرچه زودتر به کار این منطقه رسیدگی کنند و موضوع ما مردمی که با هزاران امید منتظر تکمیل پروژه ی ٢هزار واحدی و خانه دار شدن هستیم وا حل نمایند بی شک مشکل عوارض ما بین ٢سازمان دولتی نفت و شهرداری بدون اعمال زور و قلدری…و با تعامل و همکاری هم قابل حل است

منتظر اقدام عاجل شورای شهر و شهرداری هستیم

شاید شورا بتواند در مدت باقی مانده از خود حرکتی و کنشی مطابق خواسته ی مردم انجام دهد

ارسال دیدگاه

logo-samandehi