نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18560 تاریخ انتشار: ۲۱ / ۱۱ / ۱۳۹۸ - ۹:۰۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

امضای دو تفاهم‌نامه برای ساخت لوله‌های API در فولاد اکسین

محمد علاف‌پور مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با اشاره به امضای دو تفاهم‌نامه برای ساخت لوله‌های API گفت: با اجرایی شدن این دو تفاهم‌نامه،‌ نیاز صنعت نفت و گاز برطرف و شاهد قطع وابستگی به واردات ورق‌های API خواهیم بود. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، امین ابراهیمی اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های […]

فولاد اکسین

محمد علاف‌پور مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با اشاره به امضای دو تفاهم‌نامه برای ساخت لوله‌های API گفت: با اجرایی شدن این دو تفاهم‌نامه،‌ نیاز صنعت نفت و گاز برطرف و شاهد قطع وابستگی به واردات ورق‌های API خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، امین ابراهیمی اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های وزارت نفت مبنی بر حداکثر استفاده از ظرفیت‌های موجود داخل کشور و رفع نیاز صنعت نفت و گاز و قطع وابستگی به واردات ورق‌های API و با توجه به تحریم‌ها و همچنین تکمیل زنجیره تولید و ظرفیت بالای شرکت فولاد اکسین خوزستان در تولید و تامین لوله‌هایAPI۵LX۷۰ با قطر ۵۶ اینچ و ساخت ورق ضد‌سایش تحت نام تجاری اکسینار (OXINAR) دو قرارداد مهم داخلی با این شرکت بسته شده است. در یک تفاهم‌نامه سه جانبه که بین شرکت فولاد مبارکه اصفهان، شرکت فولاد اکسین خوزستان و شرکت لوله‌سازی اهواز منعقد شد، مقرر شد تا ۳۵۰ هزار تن ورق X۷۰ که ۳۱۵ میلیون یورو صرفه‌جویی ارزی برای کشور به همراه دارد به مدت یک سال از جانب شرکت فولاد اکسین خوزستان تامین شود. همچنین تفاهم‌نامه دوجانبه دیگری بین خانه معدن و شرکت فولاد اکسین خوزستان برای ساخت ۲۵ هزارتن ورق ضد‌سایش برای استفاده در شرکت‌های معدنی زیرمجموعه ایمیدرو به ارزش ۴۵ میلیون یورو امضا شد که مجموع این تفاهم‌نامه صرفه‌جویی ارزی ۵۰۰ میلیون برای کشور خواهد بود.

 

 

محمد علاف‌پور مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با اشاره به امضای دو تفاهم‌نامه برای ساخت لوله‌های API گفت: با اجرایی شدن این دو تفاهم‌نامه،‌ نیاز صنعت نفت و گاز برطرف و شاهد قطع وابستگی به واردات ورق‌های API خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ، امین ابراهیمی اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های وزارت نفت مبنی بر حداکثر استفاده از ظرفیت‌های موجود داخل کشور و رفع نیاز صنعت نفت و گاز و قطع وابستگی به واردات ورق‌های API و با توجه به تحریم‌ها و همچنین تکمیل زنجیره تولید و ظرفیت بالای شرکت فولاد اکسین خوزستان در تولید و تامین لوله‌هایAPI۵LX۷۰ با قطر ۵۶ اینچ و ساخت ورق ض

ارسال دیدگاه

logo-samandehi