نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2258 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۶ / ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار پیمان جهانگیری:انتخابات هیئت رییسه ی شورای شهر اندیمشک هفته ی آینده برگزار می شود

  مهندس پیمان جهانگیری‌نژاد فرماندار اندیمشک در خصوص انتخابات هیأت رییسه ی شورای شهر اندیمشک اظهار کرد: انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی این شهر که به دلیل عدم اجماع نظر تاکنون به نتیجه نرسیده سه‌شنبه هفته جاری در فرمانداری این شهر برگزار خواهد شد. وی افزود: بر خلاف برخی فضاسازی‌ها در شبکه‌های اجتماعی عدم برگزاری […]

 

مهندس پیمان جهانگیری‌نژاد فرماندار اندیمشک در خصوص انتخابات هیأت رییسه ی شورای شهر اندیمشک اظهار کرد: انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی این شهر که به دلیل عدم اجماع نظر تاکنون به نتیجه نرسیده سه‌شنبه هفته جاری در فرمانداری این شهر برگزار خواهد شد.

وی افزود: بر خلاف برخی فضاسازی‌ها در شبکه‌های اجتماعی عدم برگزاری این جلسه توسط فرمانداری، حضور نداشتن برخی از اعضا در شهرستان بوده است.

فرماندار اندیمشک اضافه کرد: تاکنون دو مرتبه مقدمات جهت برگزاری انتخابات از سوی فرمانداری فراهم شده که در هر دو مورد برخی از اعضا به دلیل مسافرت یا برخی کارهای دیگر اعلام کردند که امکان حضور در جلسه برایشان مقدور نیست.

جهانگیری‌نژاد یادآور شد: برای برگزاری سومین جلسه با نظر‌سنجی صورت گرفته و اعلام رئیس شورا همه اعضا برای در این جلسه اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی با اشاره به جایگاه ویژه شورا در برنامه‌ریزی و پیشبرد کارهای عمرانی و خدماتی ارائه شده توسط شهرداری، تصریح کرد: همه ما در برابر رای و اعتماد مردم مسؤول هستیم و با هر عقیده و تفکری در خدمت‌رسانی به مردم از همه توان خود استفاده کنیم.

فرماندار اندیمشک با اشاره به برخی فضاسازی‌ها در خصوص تاخیر در برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر، اظهار کرد: تاخیر در برگزاری این انتخابات تنها به دلیل عدم حضور برخی از اعضا شورا بوده و انتخابات صریح و قانونی و به دور از هر شائبه‌ای به اجرا گذاشته خواهد شد.

وی در پایان بیان کرد: امیدوارم اعضای شورای شهر با همدلی، وحدت و برادری و با تفکر خدمت حداکثری به مردم چند ماه باقی‌مانده به پایان دوره شورا را اتمام رسانده و کارنامه خوبی در پیشگاه مردم از خود به یادگار بگذارند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi