نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 226 تاریخ انتشار: ۱۹ / ۱۱ / ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تنها بیمارستان قدیمی شوش با پیگیری های مجدانه فرماندار نجاتی به چهار اتاق عمل مجهز شد…آقای فرماندار متشکریم

۲۷ پروژه ی بهداشتی درمانی و کشاورزی در شهرستان شوش به بهره برداری رسید همزمان با هشتمین روز از دهه ی مبارک فجر ۲۷ پروژه ی بهداشتی درمانی و کشاورزی با حضور فرماندار ، امام جمعه ، نماینده ی مجلس، ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول و جمعی از مسئولان محلی شهرستان شوش به بهره برداری […]

image image image۲۷ پروژه ی بهداشتی درمانی و کشاورزی در شهرستان شوش به بهره برداری رسید
همزمان با هشتمین روز از دهه ی مبارک فجر ۲۷ پروژه ی بهداشتی درمانی و کشاورزی با حضور فرماندار ، امام جمعه ، نماینده ی مجلس، ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول و جمعی از مسئولان محلی شهرستان شوش به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش “رضانجاتی” فرماندار این شهرستان در مراسم بهره برداری از پروژه های بهداشتی درمانی شهرستان شوش با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در زمینه ی بهداشت ودرمان در سطح شهرستان گفت: تا رسیدن به نقطه ی نهایی فاصله ی زیادی است که باید با همت مسئولان این امر محقق شود.
وی گفت: با افتتاح این تعداد پروژه ی درمانی در شهرستان زمینه ی توسعه و ارتقای سطح سلامت مردم فراهم خواهد شد.
“نجاتی” با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در خصوص افتتاح بیمارستان جدید در شهرستان شوش گفت: این موضوع به عنوان یکی از خواسته ها ومطالبات مردم به شمار می رود.
در ادامه دکتر “یوسف پریدار” ریاست دانشکده ی علوم پزشکی دزفول با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی نظام سلامت از سوی مقام معظم رهبری گفت: دولت به منظور اجرای این سیاست ها طرح تحول نظام سلامت را در جهت افزایش سطح سلامت مردم اجرایی کرد.
وی گفت: شهرستان شوش در چند سال گذشته در حوزه ی درمان از سطح پایین خدمات برخوردار بود و تنها بیمارستان شهرستان نیز از ابتدایی ترین امکانات محروم بود که با پیگیری های صورت گرفته از طریق وزارت بهداشت و همچنین تلاش های فرماندار و نماینده ی مردم در مجلس مشکلات این بیمارستان تا حدودی مرتفع گردیده است.
همچنین دکتر”سید راضی نوری” نماینده ی مردم شوش در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان نظام مافی شوش از گذشته دارای مشکلات زیادی بود که اگر همت فرماندار و مجموعه ی دانشگاه علوم پزشکی دزفول نبود این مشکلات حل نمی شد.
وی اقدامات صورت گرفته در سطح بیمارستان را قابل تقدیر عنوان کرد وگفت : شهرستان شوش به جهت وسعت و پراکندگی روستاها نیازمند راه اندازی یک بیمارستان دیگر در بخش شاوور می باشد.
“نوری” بر راه اندازی ۲ مرکز اورژانس در شهر فتح المبین و منطقه ی دوسلق تاکید کرد.
فرماندار شهرستان شوش پروژه های درمانی را شامل سی تی اسکن،رادیولوژی دیجیتال، چهار اتاق عمل، بازسازی ، تجهیز و نوسازی سه بخش جراحی، زنان و داخلی، میکروسکوپ جراحی مغز و اعصاب ،سونوگرافی، میکروسوکوپ جراحی چشم، فیکو، رادیولوژی پورتابل، سینوسکوپ، چهاردستگاه بیهوشی،اکوکاردیوگرافی، چهارچراغ سیالتیک، پنج تخت اتاق عمل، تخت بستری ۴۰عدد، دودستگاه پمپ وکیوم، چهاردستگاه الکتروکاتربرانکار ۶عدد، کلنگ ساخت بلوک زایمانی و کلنگ ساخت کیلنیک ویژه با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد.
همچنین هشت پروژه ی جهاد کشاورزی با اعتباری بالغ بر هفتاد میلیارد ریال و اشتغالزایی مستقیم ۳۴ نفر نیز شامل سیلاژعلوفه ،آبیاری تحت فشار ، برقی کردن چاه و گلخانه ی هیروپونیک به بهره برداری رسید
جشنواره غذایی شامل ۳۰ نوع شیرینی، دسرب، غذا و پیش غذا ، انواع ترشیجات نیز با همت بنیاد شهید وامورایثارگران وکمیسیون اموربانوان وخانواده فرمانداری شهرستان شوش برپاشد و به نفرات برتر جوائزی اهداء شد.
همچنین ۱۰ دستگاه تراکتور با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال به صورت تسهیلات به ۱۰ از افراد تحت پوشش کمیته امدااد امام خمینی شهرستان شوش واگذارشد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi