نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 368 تاریخ انتشار: ۰۴ / ۱۲ / ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار شوش کاندیداها را به رعایت اخلاق و رعایت قانون دعوت کرد

فرماندار شوش: مردم، رسانه ها، داوطلبین و عوامل اجرایی چهاررکن اصلی انتخابات هستند فرماندارشهرستان شوش مردم،رسانه ها ، داوطلبین و عوامل اجرایی را چهاررکن اصلی انتخابات عنوان کرد. به گزارش کمیته ی اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان شوش “رضانجاتی” فرماندار این شهرستان در جلسه ی شورای اداری شهرستان شوش که با حضور امام جمعه ، […]

فرماندار شوش: مردم، رسانه ها، داوطلبین و عوامل اجرایی چهاررکن اصلی انتخابات هستند
فرماندارشهرستان شوش مردم،رسانه ها ، داوطلبین و عوامل اجرایی را چهاررکن اصلی انتخابات عنوان کرد.
به گزارش کمیته ی اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان شوش “رضانجاتی” فرماندار این شهرستان در جلسه ی شورای اداری شهرستان شوش که با حضور امام جمعه ، اعضای شورای اداری ، هیات اجرایی، هیات نظارت و هیات بازرسی انتخابات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد با اشاره به فرا رسیدن ایام فاطمیه خواستار برگزاری هرچه با شکوه تر ویژه مراسمات این ایام شد.
وی ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی در روز۷ اسفند تاکید کرد.
“نجاتی” با اشاره به افتتاح بیش از ۳۸ پروژه ی عمرانی در سطح شهرستان شوش در دهه ی مبارک فجر گفت: این طرح ها با اعتباری بالغ بر ۴۲ میلیارد تومان انجام که بخش عمده ی این پروژه ها مربوط به بخش بهداشت ودرمان می باشند.
فرماندار شهرستان شوش از همکاری تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان در زمینه ی پشتیبانی برگزاری انتخابات تشکر کرد وگفت: هیچ گونه مشکلی در این خصوص وجود ندارد و ستاد انتخابات شهرستان در آمادگی صددرصد قرار دارد.
“نجاتی” از فراهم شدن تمامی شرایط در جهت برگزاری انتخاباتی پرشور در سطح شهرستان خبر داد وگفت: به یاری خدا و با همکاری همه ی مردم با فرهنگ شهرستان شوش شاهد حضور حداکثری و مثال زدنی مردم در پای صندوق های رأی خواهیم بود.
وی با اشاره به همزمانی ۲ انتخابات دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره ی انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: کار برگزاری انتخابات در ۵ شهر و ۱۹۸ روستای شهرستان شوش انجام خواهد شد.
رییس حوزه ی انتخابیه شهرستان شوش گفت: برای این منظور ۲۶۶ صندوق اخذ رأی جهت جمع آوری آرای مردم لحاظ شده است.
“نجاتی” همچنین تعداد واجدین شرایط رأی دادن در این شهرستان را بیش از یکصدوپنجاه هزار نفر عنوان کرد وگفت: از این تعداد ۹ هزار و پانصد نفر در انتخابات سال جاری برای اولین بار پای صندوق‌های رأی می‌روند.
فرماندار شهرستان شوش با اشاره به تعیین ۱۳۳ نماینده ی فرماندار در شعب اخذ رأی از انتخاب نمایندگان ویژه ی در جهت پیگیری امورات مربوط به روز برگزاری انتخابات خبر داد.
وی اظهار امیدواری کرد: در سایه هماهنگی، همکاری و تعامل اعضای هیات های بازرسی، اجرایی و نظارت شاهد برگزاری انتخابات در یک فضای کاملا آرام و با حضور حداکثری مردم باشیم.
“نجاتی” از همه ی کاندیداهای نمایندگی مجلس خواست تا در تبلیغات خود ضمن رعایت شأن ایام فاطمیه قانون و اخلاق انتخاباتی را مدنظر قرار دهند.
وی همچنین با اشاره روز های پایانی سال و فرا رسیدن سال جدید از شهرداران و دهیاران خواست تا با همکاری انجمن های مردم نهاد و با پایان یافتن مهلت قانون تبلیغات کاندیداها، نسبت به پاکسازی شهرها و روستاها از تبلیغات اقدام کنند.
رییس حوزه ی انتخابیه شهرستان شوش بر آماده باش کامل ستاد بحران شهرستان در ایام برگزاری انتخابات تاکید کرد و گفت: همه ی مدیران دستگاه های اجرایی در این خصوص از آمادگی کامل برخوردار باشند.
“نجاتی” از مدیران شرکت های صنعتی شهرستان نیز خواست تا در جهت احقاق حق کارگران نسبت به پرداخت معوقات کارگران و پرسنل اقدام کنند.
همچنین امام جمعه ی شهرستان شوش بر انتخاب فرد اصلح در انتخابات پیش رو توسط مردم تاکید کرد وگفت: مردم با مطالعه ی سوابق و عملکرد کاندیداها بهترین فرد را انتخاب کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین “سیدمحمد امام” از مردم خواست در پای صندوق‌های رأی حاضر شده و به کسانی رأی دهند که به ولی فقیه ایمان و عقیده دارند و از دل و جان فرمان او را می‌پذیرند.
شهرستان شوش با ۲۱۰ هزار نفر جمعیت دارای یک کرسی در مجلس شورای اسلامی است.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری به طور همزمان در هفتم اسفند ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می شود .image

ارسال دیدگاه

logo-samandehi