نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 1948 تاریخ انتشار: ۲۸ / ۰۵ / ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۱
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار شوش : بهره برداری از ۶۸ پروژه عمرانی در هفته دولت

فرماندار شهرستان شوش گفت: در هفته دولت ۶۸ پروژه عمرانی خدماتی در بخش های مختلف این شهرستان افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش”رضا نجاتی” فرماندار این شهرستان ضمن ارائه ی گزارشی از عملکرد دولت در این شهرستان گفت: ‌از عمده ترین طرح‌ها ی هفته دولت در شوش […]

image

فرماندار شهرستان شوش گفت: در هفته دولت ۶۸ پروژه عمرانی خدماتی در بخش های مختلف این شهرستان افتتاح و به بهره برداری خواهند رسید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش”رضا نجاتی” فرماندار این شهرستان ضمن ارائه ی گزارشی از عملکرد دولت در این شهرستان گفت: ‌از عمده ترین طرح‌ها ی هفته دولت در شوش احداث ۲۵ کیلومتر شبکه گاز رسانی برای چهار روستا ، افتتاح ۱۲ خانه بهداشت روستایی و همچنین کلنگ احداث ۶ مرکز بهداشت روستایی می باشد.
“نجاتی” افزود:این طرح ها و پروژه ها در بخش های کشاورزی ، گازرسانی ، عمران شهری و روستایی، بهداشت و درمان و همچنین پروژه های ورزشی می باشند.
وی اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح ها را افزون بر دویست و ۷۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: با بهره برداری از این پروژه ها زمینه ی اشتغالزایی ۷۶۰ نفر به صورت مستقیم فراهم خواهد شد.
“نجاتی” با اشاره به پیشرفت قابل توجه کشور در عرصه های مختلف اظهار کرد: در سایه امنیت و آرامشی که به برکت خون پاک شهدا و ایثارگری ملت در کشور برقرار است زمینه رشد و ترقی در حوزه های مختلف فراهم شده است.
فرماندار شهرستان شوش یادآور شد: علاوه بر بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی در هفته دولت، بیش از ۱۵۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی در شهرستان شوش برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi