نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 581 تاریخ انتشار: ۰۵ / ۰۲ / ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار شوش این بار به دنبال راه اندازی مجدد کارخانه ی قند…مردان بزرگ کارهای بزرگ میکنند

فرماندار نجاتی: راه اندازی کارخانه قند شوش موجب رونق کشاورزی،ایجاد اشتغال و تولید خواهد شد فرماندار فعال وومحبوب شوش گفت: امید مردم به راه اندازی مجدد کارخانه ی قند شوش می باشد چرا که باراه اندازی این کارخانه موجبات رونق کشاورزی و همچنین ایجاد اشتغال و تولید در شهرستان فراهم خواهد شد. به گزارش روابط […]

imageفرماندار نجاتی: راه اندازی کارخانه قند شوش موجب رونق کشاورزی،ایجاد اشتغال و تولید خواهد شد
فرماندار فعال وومحبوب شوش گفت: امید مردم به راه اندازی مجدد کارخانه ی قند شوش می باشد چرا که باراه اندازی این کارخانه موجبات رونق کشاورزی و همچنین ایجاد اشتغال و تولید در شهرستان فراهم خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش”رضانجاتی” فرماندار این شهرستان در بازدید از روند بازسازی مجدد کارخانه ی قند شوش ضمن تشکر از همه ی دستگاه هایی که در شروع به کار بازسازی این کارخانه نقش داشتند گفت: با توجه به اینکه روند کار بازسازی در حال انجام است، باید ضمن رعایت کیفیت ، تسریع در روند کار صورت پذیرد.
“نجاتی” گفت: همه ی تلاش مجموعه ی شهرستان شوش درجهت بازسازی مجدد این کارخانه و قرار گرفتن در چرخه ی تولید می باشد.
فرماندار شهرستان شوش اظهار کرد:دولت با توجه به اهمیت بازسازی کارخانه قند شوش اهتمام ویژه ای را در این خصوص داشته و اعتبار لازم را پیش بینی کرده است.
وی تاکید کرد:تیمی که در جلسات مربوطه تعیین گردید ضرورت دارد بطور مستمر نسبت به بازدید و ارائه ی گزارش از روند کار بازسازی کارخانه ی قند اقدام نماید.
فرماندار شهرستان شوش خواستار شتاب بخشی به روند بازسازی کارخانه قند شوش به صورت کیفی شد و عنوان کرد: آنچه برای ما مهم است هم کیفیت کار وهم انجام کار براساس برنامه ی زمانبندی شده می باشد که باید در این خصوص نظارت جدی صورت گیرد.
“نجاتی” بر بازسازی کارخانه ی قند شوش بر اساس معیارهای استاندار تاکید کرد وگفت: این کارخانه بعد از ۱۰ سال تعطیلی لازم است تا به صورت اساسی تعمیر تا در آینده دچار مشکل نشود.
وی با اشاره به نامگذاری امسال با شعار “اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل” از سوی مقام معظم رهبری گفت: باید با تلاش و عمل و همچنین برنامه ریزی مناسب در جهت راه اندازی این کارخانه تلاش شود.
کارخانه قند شوش در سال ۱۳۵۴ تاسیس و در سال ۱۳۶۳ به بهره برداری رسید.
این کارخانه پس از تعطیلی در سال ۱۳۸۲ و با اعلام ورشکستگی در اختیار اداره تصفیه امور ورشکستگی قوه قضاییه قرار گرفت.
تعطیلی کارخانه قند شمال خوزستان علاوه بربیکاری کارگران این شرکت وتشدید بیکاری در منطقه موجب توقف کشت محصول چغندر قند در شمال خوزستان شد.

چنانچه مهندس رضا نجاتی دلسوز و مردمی بتواند این کارخانه را دوباره راه اندازی کند شادی و دعای هزاران خانواده ی شوشی را برای خود به ارمغان خواهد اورد

مهندس رضا نجاتی با فعالیت های خود در این مدت و حل مشکلات مردم شوش نشان داده که با حداقل امکانات نیز میشود برای مردم کار کرد…اگر عاشق مردم باشی

ارسال دیدگاه

logo-samandehi