نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 535 تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۱ / ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار شوش:بیش از ٢۵٠٠نفر در ۴کمپ موقت اسکان داده شده اند

فرماندار شوش: بیش از ۲۵۰۰ نفر در ۴ کمپ موقت اسکان داده شده اند فرماندار شهرستان شوش گفت: به دنبال وقوع سیلاب بی سابقه در استان خوزستان و آبگرفتگی تعدادی از روستاهای پایین دست رودخانه دز در شوش، بیش از ۲۵۰۰ نفر از اهالی روستاهای این مناطق در ۴ کمپ موقت اسکان داده شده اند […]

image image image فرماندار شوش: بیش از ۲۵۰۰ نفر در ۴ کمپ موقت اسکان داده شده اند
فرماندار شهرستان شوش گفت: به دنبال وقوع سیلاب بی سابقه در استان خوزستان و آبگرفتگی تعدادی از روستاهای پایین دست رودخانه دز در شوش، بیش از ۲۵۰۰ نفر از اهالی روستاهای این مناطق در ۴ کمپ موقت اسکان داده شده اند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش “رضا نجاتی” فرماندار شهرستان شوش در پنجمین جلسه ی ستاد بحران شهرستان شوش که در مرکز بهداشت آهودشت از توابع بخش شاوور این شهرستان برگزار شد هدف از برگزاری این جلسه را تسریع در خدمت رسانی به مناطق سیل زده اعلام کرد.
رئیس ستاد بحران شهرستان شوش افزود: تمام امکانات و ظرفیت های شهرستان شوش از جمله حضور عوامل انتظامی و نیروهای بسیج برای رسیدگی به مناطق سیل زده بسیج شده اند.
“نجاتی” از ارسال چند دستگاه بولدرز، کامیون و لودر جهت مقابله با سیل و جابجایی امکانات روستاهای در معرض آبگرفتگی بخش شاوور خبر داد.
فرماندار شهرستان شوش از اسکان ۲۵۰۰ نفر در چهار کمپ در بخش شاوور خبر داد و تصریح کرد: سه کمپ اسکان موقت در آهو دشت و یک کمپ در روستای سید سعد ایجاد شده و در این رابطه بیش از ۲۰۰ تخته چادر فراهم و بعضا توزیع شده است.
نماینده عالی دولت در شهرستان شوش در همین خصوص اظهار داشت: بیش از ۱۲ هزار نان، کنسرو و آب معدنی بین سیل زدگان توزیع شده است.
“نجاتی” از ترمیم سیل بندها نیز خبر داد و افزود: هر اقدامی که منجر به کاهش خسارات در اثر سیلاب های اخیر شود در دستور کار است و در این راستا ترمیم و مقاوم سازی سیل بندها با قوت و جدیت در دستور کار است.
فرماندار شهرستان شوش در ادامه از امدادرسانی هوایی با بالگرد به مناطق سیل زده خبر داد و خاطر نشان کرد: انتقال احشام روستاها و همچنین تامین علوفه ی مورد نیاز نیز انجام شده است.
“نجاتی” به ساکنان روستاهای سیل زده اطمینان داد که ستاد بحران شهرستان شوش با تمام توان در خدمت آن ها است و تا زمان بازگشت شرایط به حالت عادی به صورت مجدانه در کنار آن ها خواهد بود.
رئیس ستاد بحران شهرستان شوش در خاتمه به کمک های بهداشتی به مناطق سیل زده این شهرستان اشاره کرد و گفت: مسئله بهداشت و درمان ساکنان روستاهای سیل زده با قوت در حال انجام است و در این خصوص نیز جای نگرانی نیست.
افزایش دبی رودخانه دز از نخستین ساعات بامداد روز پنجشنبه هفته گذشته، موجب آب گرفتگی تعدادی از روستاهای پایین دست این رودخانه در شهرستان شوش شده است.
شهرستان شوش در فاصله ۱۰۰ کیلومتری اهواز مرکز استان خوزستان واقع شده و دارای سه بخش و بیش از ۲۲۰ روستاست.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi