نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 1340 تاریخ انتشار: ۲۲ / ۰۴ / ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرماندار شوش:بخش خصوصی هیچ گونه محدودیتی برای سرمایه گزاری در شهرستان ندارد

فرماندار شهرستان شوش گفت: هیچ گونه محدودیتی برای سرمایه گذارانی که خواستار سرمایه گذاری در بخش های مختلف شهرستان باشند وجود ندارد. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو : “رضانجاتی” فرماندار این شهرستان در نشست شورای اشتغال شهرستان شوش که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال و کارآفرینی برای […]

فرماندار شهرستان شوش گفت: هیچ گونه محدودیتی برای سرمایه گذارانی که خواستار سرمایه گذاری در بخش های مختلف شهرستان باشند وجود ندارد.
به گزارش پایگاه خبری اهواز نو : “رضانجاتی” فرماندار این شهرستان در نشست شورای اشتغال شهرستان شوش که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال و کارآفرینی برای جوانان گفت: نیاز است تا جلسات شورای اشتغال شهرستان به صورت ۲ بار در ماه برگزار و دستگاه های ذیربط نسبت به ارائه ی گزارش عملکرد خود اقدام کنند.
وی با اشاره به فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال گفت: دولت مصمم به راه اندازی وفعال کردن شرکت ها و بنگاه های اقتصادی نیمه فعال می باشند و در این راستا از هرگونه حمایت مالی دریغ نخواهد کرد.
“نجاتی” در این رابطه بر تسریع در راه اندازی کارخانه ی قند شوش تاکید کردو گفت: راه اندازی این کارخانه می تواند در اشتغال و تولید نقش اساسی داشته باشد.
وی گفت: در جهت تولید واشتغال در شهرستان آماده ی حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی هستیم و همه ی دستگاه های دولتی موظفند در این رابطه نهایت همکاری را با سرمایه گذاران داشته باشند و به صورت صد در صدی از این طرح ها حمایت کنند.
فرماندار شهرستان شوش به وجود بعضی از موانع در جهت سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان اشاره کرد وگفت: باید تمامی محدودیت ها و قوانین دست وپا گیر برداشته تا بخش خصوصی با خیال آسوده در جهت سرمایه گذاری در این شهرستان اقدام کنند.
“نجاتی” بر انجام زیرساخت های گردشگری در جهت جذب توریست و اشتغالزایی تاکید کرد و گفت: باید با ایجاد سفره خانه های سنتی،ارائه ی محصولات تولیدی شهرستان و همچنین استفاده از ساختمان های رها شده در شهر، در جهت ایجاد مکان های اقامتی و تفریحی برای گردشگران داخلی وخارجی اقدام کرد.
رییس شورای اشتغال شهرستان شوش گفت: اگر نسبت به ایجاد اشتغال برای جوانان تعهد داریم می بایست با اقدام وعمل تلاش کنیم و از هرگونه شعار دادن بی مورد پرهیز کرد.
وی از بخشداران خواست تا با همکاری دهیاران ، شوراهای اسلامی روستاها و مردم نسبت به ارائه طرح های اشتغال زایی وکارآفرینی برای هریک از روستاهای خود، با هماهنگی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان تلاش شود
“نجاتی” خواستار تشکیل کارگروه ویژه در جهت نظارت و بررسی مصوبات شد.
“نجاتی” با اشاره به جذب هرگونه نیرو در شرکت های صنعتی شهرستان شوش گفت: مرجع جذب نیرو اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان می باشد که باید در جهت جلوگیری از ضایع شدن حقوق متقاضیان بر اساس اولویت ثبت نام و استفاده از نیروهای بومی صورت گیرد.
وی همچنین از ثبت ۳۲۶ شغل در سامانه ی رصد شهرستان شوش از ابتدای امسال خبر داد و گفت: تاکنون مبلغی بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از طریق وام کشاورزی به متقاضیان راه اندازی طرح های کشاورزی پرداخت شده است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi