نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18516 تاریخ انتشار: ۰۶ / ۱۱ / ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عیدی بازنشستگان تا اواسط بهمن ماه پرداخت می شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره آخرین وضعیت پرداخت عیدی بازنشستگان گفت: تمام تلاش ما این است که عیدی بازنشستگان تا اواسط بهمن ماه پرداخت شود. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ،محمد شریعتمداری با بیان اینکه دستمزد سال آینده کارگران متناسب با نرخ تورم و همچنین حداقل هزینه معیشت تعیین می‌شود گفت: باید […]

عیدی بازنشستگان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره آخرین وضعیت پرداخت عیدی بازنشستگان گفت: تمام تلاش ما این است که عیدی بازنشستگان تا اواسط بهمن ماه پرداخت شود.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ،محمد شریعتمداری با بیان اینکه دستمزد سال آینده کارگران متناسب با نرخ تورم و همچنین حداقل هزینه معیشت تعیین می‌شود گفت: باید مراقب مهار دوگانه در تعیین دستمزد باشیم، از طرفی قیمت تمام‌شده افزایش نیابد و از سوی دیگر به‌ضرر کارگران نباشد.

شریعتمداری درباره جلسات دستمزد کارگران بیان کرد: تحولات دستمزد معمولاً در روزهای پایانی سال صورت می‌گیرد اما از اکنون کارگروه دستمزد شورای‌عالی کار فعال شده و تلاش می‌کنیم با یک روش سه‌جانبه‌گرایی با دو مؤلفه حداقل هزینه معیشت خانوار و همچنین بررسی نرخ تورم انتظاری سال آینده، پیشنهادات مناسبی را در حوزه دستمزد در شورای‌عالی کار مطرح کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: باید مراقب مهار دوگانه در تعیین دستمزد باشیم به این نحو که از یک طرف قیمت تمام‌شده تولید افزایش نیابد و سهم دستمزد به‌میزانی نباشد که مجدداً باعث افزایش سطح عمومی قیمت‌ها و زیان کارگران باشد و از سوی دیگر میزان دستمزد نباید به‌میزانی باشد که حداقل‌های مورد نیاز خانواده‌های کارگری تأمین نشود بنابراین باید در جلسات شورای‌عالی کار به‌صورت سه‌جانبه‌گرایی با حضور نمایندگان کارفرمایان، کارگران و دولت به یک دستمزد منطقی دست یابیم.

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره آخرین وضعیت پرداخت عیدی بازنشستگان گفت: تمام تلاش ما این است که عیدی بازنشستگان تا اواسط بهمن ماه پرداخت شود.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ،محمد شریعتمداری با بیان اینکه دستمزد سال آینده کارگران متناسب با نرخ تورم و همچنین حداقل هزینه معیشت تعیین می‌شود گفت: باید مراقب مهار دوگانه در تعیین دستمزد باشیم، از طرفی قیمت تمام‌شده افزایش نیابد و از سوی دیگر به‌ضرر کارگران نباشد.شریعتمداری درباره جلسات دستمزد کارگران بیان کرد: تحولات دستمزد معمولاً در روزهای پایانی سال صورت می‌گیرد اما از اکنون کارگروه دستمزد شورای‌عالی کار فعال شده و تلاش می‌کنیم با یک روش سه‌جانبه‌گرایی با دو مؤلفه حداقل هزینه معیشت خانوار 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi