نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2932 تاریخ انتشار: ۲۱ / ۰۸ / ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ظرفیت ذخیره سازی سوخت درمرزها۵۰درصدافزایش یافت

ظرفیت ذخیره‌سازی سوخت در مرزها و استان‌های معین و هدف در آستانه برگزاری مراسم اربعین نسبت به پارسال ۵٠ درصد افزایش داشته است. به گزارش پایگاه خبری اهوازنو:عباس کاظم‌پور، مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در بازدید از غرفه شانا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، با اعلام آمادگی کامل این شرکت برای سوخت‌رسانی […]

 • ظرفیت ذخیره‌سازی سوخت در مرزها و استان‌های معین و هدف در آستانه برگزاری مراسم اربعین نسبت به پارسال ۵٠ درصد افزایش داشته است.
 • به گزارش پایگاه خبری اهوازنو:عباس کاظم‌پور، مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در بازدید از غرفه شانا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، با اعلام آمادگی کامل این شرکت برای سوخت‌رسانی به زائران اربعین گفت: امکانات لازم برای تامین سوخت بخش‌های حمل و نقل زمینی، هوایی، موکب‌ها، گرمایش و پخت و پز آماده شده است.

  وی افزود: انتخاب استان‌های هدف (اهواز، آبادان و ایلام) و معین (میاندوآب، کرمانشاه، تهران، لرستان، کردستان، همدان، اراک و قم) از جمله راهکارهای پیش‌بینی شده برای تامین سوخت در این ایام است.

  کاظم‌پور با اشاره با هماهنگی‌های صورت گرفته با نهادها و سازمان‌های مسئول ادامه داد: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به اذعان دستگاه‌های ذیربط، جزو یکی از برترین سازمان‌ها در ارائه خدمات به مردم در سال‎های گذشته شناخته شده است که امیدواریم با تدابیر اندیشیده شده امسال نیز مانند گذشته این تکلیف را به خوبی انجام دهیم.

  وی اعلام کرد: شرکت پخش به دنبال ارائه کامل‌ترین و بهترین سرویس با بهره‌برداری حداکثری از امکانات و بهره‌گیری از استان‌های هدف و معین، انتقال نیروی انسانی و تجهیزات برای تامین و انتقال فرآورده‌های نفتی (بنزین، نفت سفید، نفت‌گاز و ال‎پی‎جی) برای ذخیره‌سازی با توجه به اوج زمان نیاز در ایام اربعین است.

  مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، با تاکید بر این‌که برای رفت و برگشت زائران اربعین تمامی تمهیدات برای برگزاری این ایام بدون بروز مشکل دیده شده است، گفت: سوخت‌رسانی ایمن و پایدار در تمامی محورهای مواصلاتی با آمادگی جایگاه‌های ثابت و دیگر  انبارهای نفت انجام خواهد شد.

  به گفته وی، با توجه به تراکم جاده‌‌ها و برای جلوگیری از وقوع مشکل در زمینه انتقال و عرضه سوخت و حرکت آسان ناوگان‌های سوخت‌رسانی در مکان‌های مختلف سوخت دپو شده است.

  کاظم پور ادامه داد: دپو کردن سوخت در محلی غیر از انبارها علاوه بر ایجاد امکانات چند برابر  ظرفیت‌های موجود، اقدام‎های تامینی و امنیتی گسترده‌ای را می طلبد که شرکت پخش این مهم را به نحو احسن انجام داده است.

  وی اعلام کرد: از آنجایی که رفتار حرکتی زائران در مورد وسائط نقلیه شخصی و عمومی تابعی از مقتضیات فیزیکی جاده‌ها است، بنابراین ایجاب می‌کند علاوه بر جایگاه‌های ثابت عرضه خودمان را با رفتارهای حرکتی براساس نیازسنجی، مکان‌یابی و اقتضائات برنامه با آماده باش جایگاه‌های عرضه سیار در حداقل زمان و کامل‌ترین وجه تطبیق دهیم.

  مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، با اشاره به این که ١٢ جایگاه سیار برای نصب پیش و پس از ایام اربعین آماده شده است، گفت: متناسب با افزایش ذخیره‌سازی و ناوگان حمل فرآورده‌های نفتی، لاجرم باید اقدام‌های تامینی و امنیتی تعداد قابل توجه‌ای در دیگر استان‎ها انجام و همه این مناطق مجهز به سیستم‌های آتش‌نشانی و مکانیکال شوند.

  وی، با تاکید بر این‌که شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی ایران آمادگی سرویس‌دهی تا ۵٠ درصد بیش از ظرفیت مصارف پارسال را دارد، افزود: جریان انتقال فرآورده سیال است و این به معنی پایان سرویس‌دهی ما نیست و به هر اندازه که نیاز باشد، تامین سوخت خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi