نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 19340 تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۷ / ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان مطرح کرد : استفاده از شاد برای تقویت پویش های سلامت دانش آموزی

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جلسه کارگروه همیاران سلامت بسیج دانش آموزی استان اعلام کرد: ضرورت استفاده از شبکه شاد برای تقویت پویش های سلامت دانش آموزی/طرح سفیران سلامت فرصتی ویژه برای ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی در مدارس استان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اهمیت استفاده از شبکه اجتماعی دانش […]

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جلسه کارگروه همیاران سلامت بسیج دانش آموزی استان اعلام کرد:
ضرورت استفاده از شبکه شاد برای تقویت پویش های سلامت دانش آموزی/طرح سفیران سلامت فرصتی ویژه برای ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی در مدارس استان
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اهمیت استفاده از شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) در راستای تقویت پویش های سلامت دانش آموزی؛ اظهار کرد: طرح سفیران سلامت یکی از طرح های موفق دانش آموزی است که می بایست از ظرفیت آن در راستای ارتقای شاخص سلامت و تندرستی در مدارس استان استفاده کرد.
به گزارش پایگاه خبری اهواز نو ؛ کورش مودت ظهر امروز دوشنبه ۲۸ مهرماه ۹۹ در جلسه کارگروه همیاران سلامت بسیج دانش آموزی استان عنوان کرد: وجود ۷۰۰ مراقب سلامت فعال در مدارس سراسر استان ظرفیت خوبی برای اجرای طرح های مراقبتی؛ بهداشتی و تندرستی در آموزش و پرورش خوزستان است که می بایست با برنامه ریزی در این خصوص در راستای تقویت پویش های سلامت دانش آموزی تلاش کرد.
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در ادامه با اشاره به فعالیت استودیو تخصصی آوای مدرسه در خوزستان؛ خاطرنشان کرد: استان خوزستان در حوزه تولید محتوای الکترونیکی در کشور پیشرو بوده است و اولین استانی بود که با برنامه ریزی دقیق در راستای راه اندازی استودیو آوای مدرسه اقدام کرد.
وی اضافه کرد: این استودیو ظرفیت خوبی برای تولید محتوای تخصصی حوزه سلامت و تندرستی دارد. البته این اقدام تنها با همکاری و همگرایی بین واحد های مربوطه در حوزه ستادی محقق می شود.
مودت در پایان یادآور شد: بسیج دانش آموزی می تواند با استفاده از پتانسیل خود در راستای سازماندهی تشکلات دانش آموزی گام مهمی در راستای تقویت پویش های سلامت دانش آموزی بردارد. البته شبکه اجتماعی دانش آموزان(شاد) نیز می تواند نقش مهمی در تحقق این هدف ایفا کند .

 

سازماندهی تشکلات دانش آموزی گام مهمی در راستای تقویت پویش های سلامت دانش آموزی بردارد. البته شبکه اجتماعی دانش آموزان(شاد) نیز می تواند نقش مهمی در تحقق این هدف ایفا کند .

ارسال دیدگاه

logo-samandehi