نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 62 تاریخ انتشار: ۰۵ / ۱۱ / ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شیرزنی تمام نشدنی…به نام خانم صالح پور نمادی از حضور موفق زن ایرانی در عرصه های اجتماعی

در جامعه ایرانی سالهاست که فعالان سیاسی حوزه ی زنان در تلاشند تا حقوق بیشتری را برای زنان دریافت کنند و حتی چه بسیار مردانی که در این راه تلاش و ممارست نمودند اما نتوانستند توفیقی کسب نمایند چرا که نشان دادند توان و جایگاه واقعی زن…تاب و توشه ای به غیر از شعار و […]

در جامعه ایرانی سالهاست که فعالان سیاسی حوزه ی زنان در تلاشند تا حقوق بیشتری را برای زنان دریافت کنند و حتی چه بسیار مردانی که در این راه تلاش و ممارست نمودند اما نتوانستند توفیقی کسب نمایند چرا که نشان دادند توان و جایگاه واقعی زن…تاب و توشه ای به غیر از شعار و ژست های حقوق بشری میطلبد.
زن در عرصه ی امروز اجتماع ما قبل از هرچیز نیاز به الگو و راهنما دارد آنهم الگویی ملموس که رفتار و کردارش برای سایر زنان جامعه در دسترس و قابل درک باشد.
زنان شریف جامعه ی ما نیاز به الگوهایی از جنس خود دارند…الگوهایی که با فرهنگ ناب ایرانی و اسلامی و نجابت خاص زن ایرانی در رفتار آنان متبلور باشد در جامعه ی امروز خوزستان و کلانشهر اهواز نیز شیرزنان بی ادعا و توانمندی وجود دارند که با رشادت و شرافت خود، نمادی از صلابت و قدرت شیرزن ایرانی میباشند که برجسته ترین آنها “سرکارخانم زیبا صالح پور” شیرزنی  شریف و مدیری توانمند و نمونه میباشد.

خانم صالح پور
با هم به بخشی ازکارنامه ی سرکارخانم صالح پور می نگریم:
– عضو دوره اول شورای شهر
– مدیر فرهنگسرای خانه جوان استانداری
– مسئول ستاد بانوان خیرین خوزستان
– ۳۰سال سابقه ی تدریس و خدمت در آموزش و پرورش
-و در حال حاضر عضو شورای شهر اهواز
و ده ها نوع فعالیت اجتماعی خیرخواهانه و تاثیرگذار…
سرکارخانم صالح پور در بسیاری جهات مایه ی افتخار خوزستان و قوم بختیاری میباشند،​از جمله  تنها شیرزن بختیاری ست که بعد از انقلاب تا مرحله ی دوم انتخابات مجلس هم بالا رفته است.
و بارها با تلاش شبانه روزی و بی دریغ خود منشاء خیر و خدمت به عزیزان و شهروندان اهوازی و خوزستانی بوده است.
امروزه تاثیرات حضور شیرزنی چون سرکار خانم صالح پور بر زندگی زنان خوزستان و جدی گرفتن نقش زنان در عرصه های اجتماعی و سیاسی خوزستان و ایران بسیار بیشتر از شعارهای پرطمطراق و ژست های فمنیستی و حقوق بشری بوده است و این مادر نمونه و خواهر دلسوز و مدیر توانا همواره برای خدمتگزاری و کمک به مردم پیشقدم و جلودار بوده است.
به جرات میتوان گفت که “سرکارخانم زیبا صالح پور” میتوانند الگویی خوب برای مردان جویای موفقیت و تلاش نیز باشند.

۲۰۱۶-۰۱-۲۶ ۰۰.۲۶.۳۰
وبسایت خبری-تحلیلی “اهوازنو” برای ایشان و سایر شیرزنان و مادران دلسوز و شجاع ایران و خوزستانی آرزوی سلامتی وشادکامی مینماید.

 

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه

logo-samandehi