نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 483 تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۱ / ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۳
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهردار اهواز در بازدید سرزده از ایستگاه آتش نشانی… ٣٠المان شهری جدید در اهواز نصب شد

شهردار اهواز در بازدید سرزده از ایستگاه آتش نشانی؛ ۳۰ المان شهری جدید در اهواز نصب شد/کاشت ۱.۵ میلیون گلدان یکشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۵ – ۰۹:۰۰ اهواز ـ شهردار اهواز گفت: ۳۰ المان شهری جدید به منظور زیباسازی این شهر در ایام نوروز نصب شده است. سید خلف موسوی شامگاه شنبه در حاشیه بازدید سرزده […]

شهردار اهواز در بازدید سرزده از ایستگاه آتش نشانی؛

۳۰ المان شهری جدید در اهواز نصب شد/کاشت ۱.۵ میلیون گلدان

یکشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۵ – image image image ۰۹:۰۰

اهواز ـ شهردار اهواز گفت: ۳۰ المان شهری جدید به منظور زیباسازی این شهر در ایام نوروز نصب شده است.
سید خلف موسوی شامگاه شنبه در حاشیه بازدید سرزده از ایستگاه آتش نشانی منطقه کیانپارس در گفتگو با خبرنگارما اظهار کرد: به منظور زیباسازی شهر اهواز در ایام نوروز ۳۰ المان شهری شتر، گوزن، قو، گل و غیره را در نقاط مختلف این شهر نصب کردیم.
وی افزود: نورپردازی های جدید در پل های چهارم، هشتم، پل کابلی، سلمان فارسی و پارک جزیره انجام شد.
شهردار اهواز تصریح کرد: یک میلیون و نیم عدد گلدان جدید برای نوروز در بخش ها و مناطق مختلف شهری کاشته شده است. دو فرش گل بالای یک هزار متری نیز جنب پارک طبیعت و پل هفتم اجرا شده است.
موسوی با اشاره به اجرای آبشار گل بسیار زیبا زیر پل سیاه اهواز گفت: برای نظافت عمومی شهر، پارک ها و سرویس بهداشتی های عمومی نیز اقدامات خوبی را انجام دادیم.
وی بیان کرد: رنگ آمیزی جداول با رنگ جدید سفید و آبی در شهر و نصب ۷۰ تابو علائم شهری راهنمای مسیر نیز از دیگر کارهای انجام شده در ایام نوروز است.
شهردار اهواز با تأکید بر نظافت سطوح مختلف شهر اهواز به صورت ثابت توسط نیروهای خدماتی شهرداری بیان کرد: کار خط کشی های محوری خیابان های مختلف شهر نیز تا فردا به پایان می رسد.
حسین برون مدیر سازمان آرامستان های اهواز نیز در گفتگو با خبرنگار ما با تبریک سال نو اظهار کرد: سازمان های مختلف زیرمجموعه شهرداری اهواز همه با انجام فعالیت های متعدد به استقبال سال نو رفته و همکاری بی مثالی را برای خدمات رسانی به مردم در ایام نوروز انجام دادند.
وی افزود: البته تلاش های پرسنل سازمان آتش نشانی بسیار پررنگ تر است و آتش نشانان به صورت شبانه روزی فعال و اقدام به نجات مردم و مهار آتش در حوادث مختلف می کنند.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi