نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 3017 تاریخ انتشار: ۲۴ / ۰۸ / ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهردار:قطارشهری اهوازبه زودی آماده می شود

شهردار اهواز گفت: اگر همه کارها طبق برنامه انجام شود قطار شهری اهواز طی چند ماه آینده به بهره برداری می رسد چراکه بخشی از اعتبارات آن مربوط به اعتبارات ارزی است. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو”سید خلف موسوی اظهار کرد: خط اول قطار شهری اهواز از فرودگاه تا مصلا ۶٫۸ کیلومتر است که […]

شهردار اهواز گفت: اگر همه کارها طبق برنامه انجام شود قطار شهری اهواز طی چند ماه آینده به بهره برداری می رسد چراکه بخشی از اعتبارات آن مربوط به اعتبارات ارزی است.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو”سید خلف موسوی اظهار کرد: خط اول قطار شهری اهواز از فرودگاه تا مصلا ۶٫۸ کیلومتر است که ریل های آن آماده شده است.
وی گفت: همچنین از مصلا تا فلکه ساعت دو خط رفت و برگشت کامل شده است و اخیرا با حضور استاندار جلسه ای برگزار کردیم که توافق شد پیمانکار دوباره شروع به کار کند تا بتوانیم فاز یک خط اول قطار شهری را راه اندازی کنیم.
وی با اشاره به وضعیت ورود تاکسی های پلاک اروند به ناوگان مسافری اهواز اظهار کرد: برای ورود این تاکسی ها آماده هستیم اما باید سرمایه گذار بیاید چراکه شهرداری به تنهایی توان خرید تاکسی ندارد بع همین دلیل برای این کار فراخوان داده ایم اما نتیجه ای حاصل نشده است .
وی توضیح داد: راجع به ناوگان عمومی اخیرا توافقی که نهاد ریاست جمهوری با وزارت کشور و شهرداریهای کلانشهرها داشته است قرار شد تعدادی اتوبوس توسط شهرداری ها با کمک و تسهیلات از سوی وزارت کشور خریداری شود و سهم شهرداری اهواز ۸۰ دستگاه اتوبوس است که ما در حال رایزنی با تولید کنندگان هستیم
موسوی اضافه کرد: همچنین ظرف چند ماه آینده ۱۰۰ دستگاه اتوبوس از طریق یک کارگاه تحت عنوان بازسازی اتوبوسها به ظرفیت ناوگان اتوبوسی اهواز اضافه می شود که ۶۰ اتوبوس آماده شده و به زودی در خطوط قرار می گیرد و ۴۰ اتوبوس دیگر در آینده نزدیک وارد ناوگان می شوند.
وی با اشاره به وظایف شهرداری در اربعین حسینی در مرز چذابه هم گفت: وظیفه ما جمع آوری زباله ها و پسماند موجود در منطقه و گذرگاه مرزی چذابه و پاکسازی مسیر است که به وسیله ۳۰۰ کارگر پارک بان این ها کار انجام می شود.
شهردار اهواز با بیان این که از دیگر وظایف شهرداری حمایت و پشتیبانی از مواکب مردمی است خاطر نشان کرد: استقرار معاون فنی و عمرانی شهرداری به عنوان شهردار معنوی چذابه، استقرار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، سازمان اتوبوس رانی، برپایی ایستگاه های صلواتی ، استقرار سازمان موتوری و پسماند و معاونت فرهنگی از دیگر کارهای انجام شده در برگزاری اربعین از سوی شهرداری اهواز است.
شهردار اهواز گفت:با شهرداری تهران تقسیم کار کردیم و بعضی وظایف را آنها انجام میدهند که به طور کلی هماهنگی کاملی بین ما و شهرداری تهران به وجود آمده است

ارسال دیدگاه

logo-samandehi