نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 14535 تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۱ / ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۹
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نشست مدیریت بحران در مناطق نفت‌خیز جنوب برگزار شد

با اقدام سریع و به‌موقع نیروهای عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بخش زیادی از کاهش تولید نفت که بر اثر طوفان شدید و قطعی برق پدید آمد، برطرف شد. به گزارش اهوازنو بیژن عالی پور، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در این باره گفت: بر اثر بارش باران و طوفان شدید در استان […]

با اقدام سریع و به‌موقع نیروهای عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بخش زیادی از کاهش تولید نفت که بر اثر طوفان شدید و قطعی برق پدید آمد، برطرف شد.

به گزارش اهوازنو بیژن عالی پور، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در این باره گفت: بر اثر بارش باران و طوفان شدید در استان خوزستان که روز پنجشنبه (۲۳ فروردین‌ماه) به وقوع پیوست قطعی برق و همچنین شکستگی تعدادی از پایه‌های برق شبکه برق رسانی به واحدهای بهره برداری نفت سبب کاهش تولید نفت در شرکت‌های بهره برداری نفت و گاز کارون، مارون، مسجدسلیمان و آغاجاری شد.

وی افزود: با واکنش سریع نیروهای عملیاتی و تعمیر پایه‌های برق بسیاری از کاهش ها جبران شده و هم اکنون نیز گروه‌های عملیاتی در حال تعمیر بقیه پایه‌های برق شکسته هستند تا در کمترین زمان ممکن تولید به حالت عادی برگردد.

در همین ارتباط نشست مدیریت بحران شامگاه پنجشنبه در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با حضور مدیرعامل، رئیس ایمنی، بهداشت، محیط زیست، پدافند غیرعامل و مدیریت بحران، نمایندگان مدیریت تولید، امور فنی و شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون و مارون برگزار شد.

در این نشست ضمن برررسی همه جوانب و پیامدهای پدیده جوی حاکم در استان بر آمادگی ۱۰۰ درصد نیروهای عملیاتی تا عادی شدن وضع جوی تاکید شد.

عالی پور در این نشست دستورها و رهنمودهای لازم را برای تدارک مقابله با حوادث احتمالی صادر کرد.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi