نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 1531 تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۵ / ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۶
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب چه می گذرد؟

(نفت نیوز) ? خبر ویژه از مناطق نفتخیز جنوب : آیا جای تعجب ندارد وقتی در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ، مدیرانی که خود مشمول قانون مصوب مجلس شورای اسلامی و دیوان محاسبات در ارتباط با ممنوعیت بکارگیری نیروهای بازنشسته میباشند، برخلاف ابلاغیه شماره ۲۰/۲/۱۵۱۴۲۱ مورخه ۹۵/۴/۵ وزیر محترم نفت ، حکم انتصاب برای […]

(نفت نیوز)

? خبر ویژه از مناطق نفتخیز جنوب :

آیا جای تعجب ندارد وقتی در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ، مدیرانی که خود مشمول قانون مصوب مجلس شورای اسلامی و دیوان محاسبات در ارتباط با ممنوعیت بکارگیری نیروهای بازنشسته میباشند، برخلاف ابلاغیه شماره ۲۰/۲/۱۵۱۴۲۱ مورخه ۹۵/۴/۵ وزیر محترم نفت ، حکم انتصاب برای دیگران صادر مینمایند؟!
در روزهای اخیر یکی از مدیران ستادی در تدارکات و امورکالا (اقای خ , آ ) که طبق نظر دیوان محاسبات (به عنوان یک بازنشسته) باید محل و دفتر کار خود را ترک می نمود , برخلاف ابلاغیه وزیر محترم نفت ایشان برای فرد دیگری
( اقای م , و ) که سال آینده او نیز به جمع بازنشستگان خواهد پیوست حکم ریاست برای یکی از قسمتهای بسیار حساس این مدیریت امضاء کرده و به در و دیوار چسبانده !
و نکته تاسف بار و جالب تر آنکه آقای تازه منتصب شده حتی یک روز سابقه و تجربه در این واحد کاری را نداشته و اساسا فاقد شایستگی لازم است و دوران کاری خود را در واحدهای غیر مرتبط سپری کرده بود !

ظاهرا در این روزها ، بی توجهی به قوانین و ابلاغیه ها صادر شده وزارتی و نظارتی امری عادی تلقی میگرد و شاید هم دستگاه ها و نهادهای نظارتی در رسیدگی های خود بی توجهی نموده اند، ولی شایسته است باریزبینی بهتری عمل نمایند تا دست سودجویان با این گونه انتصابات برای رسیدن به اهدافشان کوتاه گردد .

باید منتظر ماند تا دید مدیر عامل جدید مناطق نفتخیز جنوب که احتمالا بزودی منصوب خواهد شد چه تصمیمات مهمی برای این مدیریت سراسر به گل نشسته خواهد گرفت.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi