نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 19381 تاریخ انتشار: ۰۹ / ۰۸ / ۱۳۹۹ - ۹:۲۸
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قائم مقام شرکت آب و فاضلاب اهواز مطرح کرد:فرسودگی بیش از یک هزار کیلومتر از خطوط فاضلاب اهواز

در صورت تخصیص اعتبار تصفیه خانه شرق اهواز تا پایان امسال به طور کامل وارد مدار خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو، قائم مقام شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: شبکه فاضلاب اهواز ۲ هزار و ۳۰۰ کیلومتر است که یک هزار و ۱۰۰ کیلومتر آن فرسوده است. احمد باقری با بیان اینکه ۴۱۲ هزار […]

در صورت تخصیص اعتبار تصفیه خانه شرق اهواز تا پایان امسال به طور کامل وارد مدار خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری اهواز نو، قائم مقام شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: شبکه فاضلاب اهواز ۲ هزار و ۳۰۰ کیلومتر است که یک هزار و ۱۰۰ کیلومتر آن فرسوده است.
احمد باقری با بیان اینکه ۴۱۲ هزار مشترک از خدمات این شرکت استفاده می‌کنند، افزود: در سیل و بارندگی شدید پارسال شبکه فاضلاب اهواز دچار خسارت‌ شد.
وی با بیان اینکه فاز اول تصفیه خانه فاضلاب شرق اهواز موردبهره برداری قرار گرفته است، ادامه داد: این تصفیه خانه ظرفیت ۱۱۲ هزار متر مکعب در شبانه روز است که در صورت تامین اعتبار  تا پایان امسال این طرح به طور کامل وارد مدار بهره داری می‌شود.
قائم مقام شرکت آب و فاضلاب  اهواز بیان کرد: با همکاری قرارگاه خاتم الانبیا (ص) ۱۵ ایستگاه پمپاژ، بین ۸۴ تا ۹۰ کلکتور جدید ساخته و احداث می‌شود.
باقری همچنین از پیشرفت ۴۱ درصدی طرح جامع فاضلاب اهواز خبر داد و گفت: با تامین اعتبار پول صندوق توسعه ملی و اجرای طرح‌ها پیشرفت این طرح بین ۶۵ تا ۷۰ درصد می‌رسد.
وی همچنین از مانور مقابله با آبگرفتگی در اهواز با حضور نیروهای آبفا ، شهرداری ، شهرهای استان و استانهای معین و انجام لایروبی و رفع انسداد خطوط شبکه های فاضلاب خبر داد.
مدیرکل هواشناسی خوزستان نیز در این برنامه گفت: بر اساس مدل‌های هواشناسی از نیمه دوم آذر ماه شاهد بارش‌های نرمال و مطلوب در استان خواهیم بود.
محمد سبزه زاری افزود: همچنین بر اساس این مدل‌ها در زمستان احتمال بارش‌های زیر ۱۰ میلیمتر پیش بینی می‌شود.
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز از اجرای تقویت شبکه‌های فاضلاب، ساخت خطوط شبکه‌های جمع آوری آب‌های سطحی در ۷۰ نطقه  بحرانی اهواز خبر داد و گفت: تاکنون از مجموع ۷۰ میلیارد تومان اعتبار این طرح ۳۰ میلیارد تومان آن هزینه شده است.
مهدی مراد حسینی افزود: پیش بینی می‌شود این طرح تا پایان آبان ماه به پایان برسد .

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi