نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18892 تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۴ / ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توسعه و ارتقای شبکه ارتباطی همراه در خوزستان

شبکه ارتباطی مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه و ارتقای شبکه ارتباطی همراه در خوزستان با نصب و راه‌اندازی تجهیزات ۲۱ سایت همراه اول خبر داد. به گزارش پایگاه خبری اهواز نو،رحیم فلاح‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: با نصب و راه‌اندازی تجهیزات روی ۲۱ سایت پرسرعت همراه اول، شبکه ارتباطات ‌سیار در خوزستان […]

شبکه ارتباطی

مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه و ارتقای شبکه ارتباطی همراه در خوزستان با نصب و راه‌اندازی تجهیزات ۲۱ سایت همراه اول خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اهواز نو،رحیم فلاح‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: با نصب و راه‌اندازی تجهیزات روی ۲۱ سایت پرسرعت همراه اول، شبکه ارتباطات ‌سیار در خوزستان توسعه و ارتقا یافته است.

بنا بر اعلام شرکت مخابرات خوزستان، وی افزود: به منظور توسعه و تقویت شبکه ارتباطات سیار و رفع مشکلات پوشش آنتن‌دهی و برخورداری شهروندان از خدمات مطلوب و شبکه پرسرعت همراه اول و در راستای جلب رضایت مشترکان با تلاش کارشناسان فنی و متخصص حوزه معاونت سیار این طرح اجرایی شده است.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح، تجهیزات فنی روی ۲۱ سایت پرسرعت شهری و جاده‌ای – روستایی در مناطق پرترافیک استان نصب و راه‌اندازی شده است.

فلاح‌زاده گفت: در این مرحله از پروژه توسعه فاز هشت سایت همراه اول شهری و جاده‌ای – روستایی در شهرستان‌های اهواز، دزفول، باغملک، شوش، رامهرمز، آبادان، خرمشهر، ایذه، اندیمشک، هفتکل، اندیکا و حمیدیه تجهیزات فنی با تکنولوژی ۲G و۳G و۴G روی ۲۱ سایت پرترافیک همراه اول استان طبق زمان‌بندی و در موعد مقرر نصب و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

وی بیان کرد: تجهیز و ارتقای تکنولوژی در این سایت‌ها در راستای توسعه و رفع مشکلات پوشش آنتن‌دهی و تقویت شبکه ارتباطی همراه اول در این مناطق و بهره‌مندی مشترکان از اینترنت با سرعت بالا انجام شده است.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه و ارتقای شبکه ارتباطی همراه در خوزستان با نصب و راه‌اندازی تجهیزات ۲۱ سایت همراه اول خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بامداد ایران ،رحیم فلاح‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: با نصب و راه‌اندازی تجهیزات روی ۲۱ سایت پرسرعت همراه اول، شبکه ارتباطات ‌سیار در خوزستان توسعه و ارتقا یافته است.

ارسال دیدگاه

logo-samandehi