نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 18572 تاریخ انتشار: ۲۵ / ۱۱ / ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیدرضا فلاحی مقدم: صدای محرومیت و مظلومیت خوزستان را در مجلس طنین انداز خواهم کرد

  سیدرضا فلاحی مقدم کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه ی ستاد خود در کمپلو به ایراد سخنرانی پرداخت. وی در حضور خیل انبوه حامیان و هواداران خود چنین گفت: در حدود ۷ ماهی که در میان شما مردم مشغول به کار و فعالیت هستم هفت ماه از صحبتهای شما بهرمند […]

 

سیدرضا فلاحی مقدم

سیدرضا فلاحی مقدم کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه ی ستاد خود در کمپلو به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی در حضور خیل انبوه حامیان و هواداران خود چنین گفت:

در حدود ۷ ماهی که در میان شما مردم مشغول به کار و فعالیت هستم هفت ماه از صحبتهای شما بهرمند شدم از مظلومیت ها از محرومیت ها از کاستی ها از نابرابری ها از تبعیض ها از یاس جوانان خوزستان نسبت به آینده که البته این یاس را با اتحاد و همدلی تبدیل به امید خواهیم کرد.

در این ۷ ماه شنیدم همه ی مسائل و مشکلات شهرستان های چهارگانه ای که در این حوزه ی انتخابیه قرار دارند به همین جمله بسنده می کنم تصمیم گرفته ایم که صدای مظلومیت مردمی باشیم که دیده نمی شوند و صدای محرومیت شان شنیده نمی شود.

آری صدای آنها شنیده نمی شود به مطالبات آن ها پاسخ داده نمی شود، می خواهم بگویم آماده باشید چون شنیدن صدای مظلومیت مردم اهواز ، مردم کارون، باوی و حمیدیه صدای مردمی که ۲۵ ساله در بسیاری از مطالباتشان متاسفانه ناکام مانده اند نزدیک است.

انشالله و به زودی صدا و فریاد مردم خوزستان ، مردم اهواز ، باوی ،کارون و حمیدیه در صحن مجلس شورای اسلامی به به بلندای آسمان ایران و به پهنای جلگه ی افتخار آفرین خوزستان شنیده خواهد شد.

صدای قدم های مردم مظلوم خوزستان ، جوانان خوزستان کسانی که دل به آینده دارند، تلاش کردند،درس خواندن و زحمت کشیدن با مدرک های تحصیلی بسیار عالی لیسانس ، فوق لیسانس و بعضآ دکترا و امروز برای آینده خودشان نگران هستند مطمئن باشید که انشالله عنقریب صدای مظلومیت مردم اهواز ، مردم شهرستان های کارون ، باوی ، حمیدیه در صحن مجلس شورای اسلامی طنین انداز خواهد شد

صدای محرومیت و مظلومیت خوزستانی که سرمایه دار ترین و ثروتمندترین استان کشور است و مادرخرج و تامین کننده ی تمام نیازهای استان های کشور است ولی خود گرسنه و فقیر است.

آماده باشید و با خدای خودمان عهد میکنیم در همین مجلس انشالله اگر خداوند توفیق داد به تک تک شما مردم قول میدهم که صحن مجلس شورای اسلامی از صدای خوزستان به لرزه در خواهد آمد.

حضور شما مردم همه ی اقوام عزیز اقوام غیور عرب، اقوام شجاع و دلیر بختیاری، اقوام شوشتری، دزفولی، بهبهانی و همه ی اقوامی که در این استان با برادری کنار هم زندگی کرده اند انشالله مدافع حقوق همه ی شما عزیزان در مجلس شورای اسلامی و در دولتی که هست و در دولتی که در آینده خواهد آمد به حول قوه الهی خواهم بود.

در پایان سخنرانی،جمعیت انبوه و چشمگیری که برای بیعت با سید خوزستان به ستاد ایشان آمده بودند به ملاقات صمیمانه و گرفتن عکس یادگاری و گفتن گلایه ها و دغدغه های خود به سیدرضا فلاحی مقدم پرداختند.

 

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi