نظر سنجی

عملکرد سایت چگونه بوده است ؟

نتایج

Loading ... Loading ...
کد خبر : 2762 تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۸ / ۱۳۹۵ - ۹:۵۷
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سمینارتخصصی چالش ها وراهکارهای ساخت داخل برگزارشد

سمینار تخصصی چالش ها و راهکارهای ساخت داخل برگزار شد سمینار تخصصی چالش ها و راهکارهای ساخت داخل روز سه شنبه ۱۸ ابان در دومین روز برپایی هشتمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت برگزار شد . در این سمینار مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با تاکید بر حمایت از سازندگان داخلی و […]

سمینار تخصصی چالش ها و راهکارهای ساخت داخل برگزار شد
سمینار تخصصی چالش ها و راهکارهای ساخت داخل روز سه شنبه ۱۸ ابان در دومین روز برپایی هشتمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت برگزار شد .
در این سمینار مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با تاکید بر حمایت از سازندگان داخلی و رفع موانع ساخت داخل اظهار داشت:به منظور تسریع در فرآیند ساخت داخل با کمیته ای در این شرکت برای بررسی و بازنگری در قراردادهای سفارش ساخت با سازندگان داخلی تشکیل می شود.
مهندس بیژن عالی پور با اشاره به مشکلات نقدینگی برای پرداخت مطالبات سازندگان در ۲ سال گذشته گفت: از همکاری و همراهی سازندگان داخلی با این شرکت برای تحقق طرح ها و اهداف بومی سازی و برنامه های تولید نفت تقدیر و تشکر می شود.
ناصر خردمند مدیر تدارکات و امور کالای شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: این شرکت در تلاش است مشکلات ساخت داخل را بر طرف کند و امیدواریم سازندگان از مرحله ساخت عبور کرده و به طراحی قطعات و تجهیزات پیشرفته بپردازند.
در ادامه، مهندس عبدالامیر حویزاوی مدیرعامل شرکت خدمات مهندسی و تجهیزات صنعتی توربین جنوب بر ارتقای بخش های مهندسی و نرم افزاری سازندگان برای افزایش کیفیت قطعات و تجهیزات ساخته شده تاکید کرد.
جمشید صمیمی معاون مدیر تدارکات و امور کالای شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نیز گفت:این شرکت مهمترین خاستگاه ساخت داخل در صنعت نفت است و همه سازندگان به این موضوع اذعان دارند و امیدواریم همچنان در ارتقا بخشیدن به ساخت داخل پیشگام باشد.
رضا خیامیان رییس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران نیز از مناطق نفت خیز جنوب برای برگزاری این نمایشگاه تشکر تاکید کرد: ما با مجموعه نفت در یک تعامل دوطرفه هستیم و باید به کمک یکدیگر مشکلات و موانع ساخت داخل را برطرف نماییم.
هشتمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان روز دوشنبه ۱۷ آبان با حضور محمدرضا مقدم معاون وزیر نفت افتتاح شد و تا ۲۰ آبان ماه برای بازدید عموم دایر است.

 

ارسال دیدگاه

logo-samandehi